Прозрачна чанта

  • 3 149
  • 54
Да попитам вие бихте ли носили прозрачна дамска чанта?
На мен ми харесва, но ми е малко странно всички околни да виждат съдържанието й newsm78
Вие?
Виж целия пост
# 1
Ако искаш да си нестандартна и предизвикателна, можеш да си купиш. А съдържанието вътре можеш да държиш в несесер, и да се вижда нещо, което да не предизвиква очудени погледи. Мисля че не е откачена идея. Grinning
Виж целия пост
# 2
 С цената на нищо не бих показала на околните съдържанието на чантата си. Не че е нещо скришно, но ...аре нема нужда.  Naughty
Виж целия пост
# 3
Ако искаш да си нестандартна и предизвикателна, можеш да си купиш. А съдържанието вътре можеш да държиш в несесер, и да се вижда нещо, което да не предизвиква очудени погледи. Мисля че не е откачена идея. Grinning

Съгласна съм, ако всичко е прибрано някъде, какъв е проблема  Peace
Виж целия пост
# 4
Да, виждала съм, честно казано ми харесват, да, бих носила, като, разбира се, ще нося приемливи за страничното око неща. Вибраторите ще оставя в къщи  Joy
Виж целия пост
# 5
не, не бих. какъв несесер? откъде толкоз ред в мойта чанта  Crazy
Виж целия пост
# 6
За плаж по си представям прозрачна чанта.
Виж целия пост
# 7
За плаж по си представям прозрачна чанта.
Това щях да пиша и аз.  Peace
Виж целия пост
# 8
Вибраторите ще оставя в къщи  Joy
Joy Joy Joy

Значи спокойно да си натъпквам оставалите неща и да тръгвам Whistling
Виж целия пост
# 9
Мне, мерси Crossing Arms
Виж целия пост
# 10
В ежедневието-не, за плаж-да
Виж целия пост
# 11
Да,на морето.
Виж целия пост
# 12
По принцип всички модели такива чанти, които съм виждала не ми харесват. Но ако видя някоя, която ми харесва нищо не може да ме спре да си я взема.
Виж целия пост
# 13
Не, не бих. Не ми допада.
Виж целия пост
# 14
Аз имам една, която е синя мрежеста, но не плажна, носила съм я няколко пъти, като обаче винаги ми е била подредена, и аз не знам как  Blush . Но иначе за плаж са много подходящи. Но и в ежедневието също бих носила, зависи от самата чанта , повода и облеклото. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия