За тоновете на бебето?

  • 1 075
  • 12
Здравейте.Искам да Ви попитам какви трябва да са нормалните тонове на бебето и това има ли връзка с пола?
Благодаря предварително и се извинявам ако е имало такава тема  bouquet
Виж целия пост
# 1
140-160. И твърдят че има, но не съм сигурна. Май момичетата са със 160, пък момчетата съм 140, ама може и обратното да беше. Сори вече не си спомням, отдавна беше Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Долу-горе между 120-180 удара в минута. Връзка между тоновете и пола е в графа "бабини девитини", т.е. няма такава. Grinning
Виж целия пост
# 3
Сърдечната дейност на плода се движи в диапазон 120-160 удара в минута и такава се счита за нормална.Отклоненията от тези стойности са тревожни.Те са признак за някакво страдание ,проблем и т н.Аз бях вчера на запис точно за това,за да се види дали всичко е наред. За щастие ,няма проблем.. PraynigИ бебо е добре.
Виж целия пост
# 4
Според лекарите, при които съм ходила, момичетата са с по-високи тонове, може и да са се шегували с мен  Mr. Green

Имаше една тема, в която проверявахме дали е вярно, но не мога да я намеря.
Виж целия пост
# 5
Моето е със 158, момиче. Нормата не знам каква е.
Виж целия пост
# 6
Моето бебе е с тонове 170 и док. казва че са добре и че няма проблем.А по принцип казват че ще е момиченце Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
Моето беше с 146-148 и е момче  Thinking
Виж целия пост
# 8
Долу-горе между 120-180 удара в минута. Връзка между тоновете и пола е в графа "бабини девитини", т.е. няма такава. Grinning
Peace
Виж целия пост
# 9
Не мисля, че има връзка с пола.
Поне при мен няма. Моят малък мъж беше с "момичешки" тонове, но аз изобщо не съм се съмнявала, че е момче. Heart Eyes
Виж целия пост
# 10
Също мисля ,че няма връзка пола на детенце с тоновете.. Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Смятам, че това твърдение, че тоновете на момченцата са по-ниски от тези на момиченцата, си е повече от опасно, защото когато тоновете започнат да падат и най-вече да наближават долна граница, обикновено се налага да се вземат спешни мерки за родоразрешение, за да не стане фатално късно за бебето.
Използвам темата да призова в нея всички бременни, на които им е минал терминът, да изискват всекидневен запис на тоновете на бебето, защото само така може да се хване момента, когато трябва да се намесят лекарите, в случай, че раждане не е тръгнало по естествен път и родилката не е постъпила в болница за наблюдение.
Виж целия пост
# 12
Сърдечната дейност на плода се движи в диапазон 120-160 удара в минута и такава се счита за нормална.Отклоненията от тези стойности са тревожни.Те са признак за някакво страдание ,проблем и т н./quote]

 smile3521
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия