Ходите ли на дискотека?

  • 6 300
  • 50
Хайде мами, кажете сега колко често посещавате този вид заведение или предпочитате кръчмите?
Остава ли ви време за това забавление и можете ли да се отпуснете да се забавлявате както като в гимназията например  Wink ?
Направило ми е впечатление, когато сме излизали с колегите на мъжа ми и техните половинки, че стоят под напрежение цяла вечер с телефон в ръка, чакайки някоя баба да им звънне, за да им каже, че или детето им не иска да спи или да вечеря....и стане ли това се изнасят под налягане   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1

Направило ми е впечатление, когато сме излизали с колегите на мъжа ми и техните половинки, че стоят под напрежение цяла вечер с телефон в ръка, чакайки някоя баба да им звънне, за да им каже, че или детето им не иска да спи или да вечеря....и стане ли това се изнасят под налягане   Rolling Eyes

Това е напълно нормално според мен. Ние откакто сме с дете, сме ходили един-единствен път на дискотека и се държахме точно така, както описваш. Ами не можем да денсим, а детето ни да плаче и да не спи в полунощ примерно...  #Crazy Това е положението. При нас няма кой да го гледа, за да излезем, а сама просто не се наканвам и започвам да си мисля, че съвсем съм отвикнала и бих предпочела някое по-спокойно заведение...
Виж целия пост
# 2
Посещавам клубове,  но не толко често колкото ми се иска.
Желание имам голямо, а и никой не ме спира  Wink
Просто ако не изляза по-рано, после ми се приспива и никъде не ми се ходи  Simple Smile Бабешка работа с една дума  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Винаги, когато имаме баба на разположение  Blush Но наистина не е като преди...все пак не мога да си позволя да се прибера алкохолно развеселена като знам, че майка ми или свекървата е вкъщи и ми гледа бебето  Tired Tired
Виж целия пост
# 4
Посещавам поне 1 път в месеца, или с мъжът ми и приятели или по женски WinkХодим и по кръчми,който предпочитам.
Виж целия пост
# 5
Ходим когато си поискаме и стоим колкото си искаме.Децата ни са големи.Напоследък май не ми се и ходи на много шумни места, предпочитам ресторантите с тиха музика и разговорите на нормален тон.Дискотеките са пълни с пубери , и се чувствам не на място, не че съм престаряла ами май дечицата много от рано ходят по такива места. newsm78
Виж целия пост
# 6
Ходя и на дискотеки, и по клубове, и на кръчми. Детето ми не е проблемно, майка ми се справя повече от добре с гледането. Никога не съм била домошарка и гледам да излизам поне един-два пъти седмично.
Виж целия пост
# 7
Последният път, когато посетих една
берлинска дискотека, не ми се отрази
добре. Оттогава не съм ходила. Веднъж
заспах в една дискотека във Франкфурт.
Причината не беше в музиката, а в мен.
Почитам битовия алкохолизъм.
Виж целия пост
# 8
Мъжът ми не обича да ходи на дискотека. И за това аз с някой приятел ходя, а той гледа детето.
Най- лошото е, че не обича да ходи на море............
Виж целия пост
# 9
Не сме ходили от година поне... Blush
Виж целия пост
# 10
Последното ми излизане беше със съфорумки на караоре. Изненадващо много ми хареса.
В дискотека се чувствам като педофил - всички около мен са на около 16 години и отиват за бърза свалка. Не благодаря   Stop А и не харесвам хаус или техно музика.
Минала съм на вариант пиано бар и така по-ми харесва.

ЕГН-то не прощава  Crazy
Виж целия пост
# 11
Минало ми е времето за дискотеки. А и никога не съм им била луда фенка. Предпочитам варианта на Лиска "битов алкохолизъм" Mr. Green или тиха кръчма, където можем да си говорим.
Виж целия пост
# 12
Аз лично почти всеки месец ходя на караоке с колегите /без половинките /,но нещо вече взех да се чувствам не на място и там.Имам чувството, че съм станала като пенсионерка -да си легна рано рано в леглото и да се наспя  Sad,вече само това ме интересува.
Виж целия пост
# 13
Тази година да съм ходила не повече от 4-5 пъти Rolling Eyes Малко ми е тъпо в това състояние.
Ето, снощи мъжът ми ме ръчка да ходим на караоке, детето е при бабите, а на мен ми се спи...
Виж целия пост
# 14
Откакто се роди малката забравих какво е това newsm78
Ноиначе вече предпочитам крьчмите
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия