количките Mclaren

  • 1 436
  • 6
Здравейте, моля ви дайте си мнението за количките Mclaren защото много ми харесаха и искам да знам дали си заслужава да сменя Quinny Buzz с такава....... Благодаря
Виж целия пост
# 1
Здравейте, моля ви дайте си мнението за количките Mclaren защото много ми харесаха и искам да знам дали си заслужава да сменя Quinny Buzz с такава....... Благодаря

Според мен Quinny  е по-добра от Mclaren
Виж целия пост
# 2
Здравейте, моля ви дайте си мнението за количките Mclaren защото много ми харесаха и искам да знам дали си заслужава да сменя Quinny Buzz с такава....... Благодаря
Много зависи  за кой модел става дума.Има такива на половина по-леки от Бъз-а и поддържащи доста екстри
Виж целия пост
# 3
Всички Макларъни са почти на половина от килограмите на Бъза. Аз смених Куини за Макларън и съм много доволна, предпочетох я пред Зап. Въпреки, че Куинито ми беше Фрийстайл - много по-функционална от Бъз-а. Ако детето е над годинка, идеята е супер, Макларъните са много по-широки и на детето му е по удобно, даже някои модели за спане са по-удобни от Бъз-а!  Слизане и качване на стълби е осезаемо по-различно, също и минаването през всякакви тесни места и врати (влизаш в магазините без да се закачи никъде, и без да бутнеш нищо, минава лесно през тесните пролуки на тротоарите, оставени от паркиралите върху него). Сгъването и събирането в багажника също, особено при обикаляне по магазини, когато по 5 пъти се налага да се извади и прибере количката за няколко часа. Crazy
Само возията на бъза е мека, но маневреността не е по-добра. Peace
Виж целия пост
# 4
Аз си продадох Куини-то и и поръчах този Макларън и ми идва на 24 този месец:
http://www.tinyride.com/Maclaren-Techno-XLR-2007-P1831.aspx
Надявам се да не съм сбъркала  Rolling Eyes,въпреки,че аз не бях с Бъз,а със Спиди,а според мен Бъз е доста по-добър от Спиди-то.
Виж целия пост
# 5
Благодаря на всички за бързия отговор  Simple Smile количката, за която си мисля е модел Maclaren Volo - изкушаваме това, че е само 5 кг и нещо доста полека от Buzz-a. Моят малък мъж е на 9 месеца, а в магазина казаха, че е за бебета над 6 месеца....
Виж целия пост
# 6
Volo e kato zap niama nikakvo polojenie na grub4eto az sum s eto tazi i sum izkliu4itenooooooooooooooo dovolnaaaaaa
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия