захранване и пюрета

  • 1 149
  • 4
бебето ми навърши 5м. започнах захранване. размачках чист картоф с малко кърма и му дадох но се дави и не иска.
досега не съм давала никакви сокове това грешка ли е. приятелки ме упрекват, че не съм давала но вече не знам кой да слушам. едни казват давай други недей.грешка ли е че не съм давала никакъв сок. посъветваха ме да захраня с пюре на ганчев и тогава домашни пюрета. това правилно ли е .готовото пюре да смесвам ли с кърма. помогнете ми да изляза от тази каша.и моля отговорете ми за соковете. с тях ли трябва да започна
Виж целия пост
# 1
бебето ми навърши 5м. започнах захранване. размачках чист картоф с малко кърма и му дадох но се дави и не иска.
досега не съм давала никакви сокове това грешка ли е. приятелки ме упрекват, че не съм давала но вече не знам кой да слушам. едни казват давай други недей.грешка ли е че не съм давала никакъв сок. посъветваха ме да захраня с пюре на ганчев и тогава домашни пюрета. това правилно ли е .готовото пюре да смесвам ли с кърма. помогнете ми да изляза от тази каша.и моля отговорете ми за соковете. с тях ли трябва да започна или да продължа с картофа.
Виж целия пост
# 2
Здравейте! Направете си схема на захранването. Първо го захранете със сок- морков или ябълка като започнете с един вид по 10 мл. и постепенно стигнете до 60-70 мл. еднократно на ден. След това дайте втори вид сокче пак го захранвайте за 2-4 дни. След соковете заменете обедното хранене с плодови пюрета 2/3 и 1/3 мляко(кърма). След продовите пюрета чак тогава захранете със зеленчукови. Въпрос на лиен избор е дали ще давате готови или ще ги правите Вие. Готовите са обогатени допълнително с витамини и минерали и включват няколко зеленчука.
Виж целия пост
# 3
Здравейте! Направете си схема на захранването. Първо го захранете със сок- морков или ябълка като започнете с един вид по 10 мл. и постепенно стигнете до 60-70 мл. еднократно на ден. След това дайте втори вид сокче пак го захранвайте за 2-4 дни. След соковете заменете обедното хранене с плодови пюрета 2/3 и 1/3 мляко(кърма). След продовите пюрета чак тогава захранете със зеленчукови. Въпрос на лиен избор е дали ще давате готови или ще ги правите Вие. Готовите са обогатени допълнително с витамини и минерали и включват няколко зеленчука.
закъсняла ли съм с даването на сокове. бебето навърши 5 месеца. благодаря за съдействието
Виж целия пост
# 4
Здравейте! Разбира се, че не. Можете да започнете с моркови или ябълки  и постепенно да разширите менюто.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия