Момичета, помагайте с идеи за грим

  • 1 557
  • 19
Занимавам се професионално с грим. Може да ви прозвучи смешно, но за първи път изпитвам затруднение. Ще гримирам абитуриентка от ромски произход за първи път в живота си Laughing. С много тъмна кожа е и нямам идея каква цветова гама да използвам, така че да не изглежда кичозно. От друга страна, май по-светлите тонове няма да се забелязват на нейната кожа. Thinking Помагайте!
Виж целия пост
# 1
Ами  то много си зависи и от цвета на тоалета,все пак трябва да се съобразиш с него.Сигурно ще е в златно,като  ги знам как обичат да са принцеси. Laughing
Виж целия пост
# 2
КАРЧЕВА, много си права. Сигурно цвета на тоалета ще е много фрапиращ. Утре, след обяд ще дойде на пробен грим и тогава ще разбера подробности за него. Дали да не поразгледам малко снимки на Наоми Кембъл? Laughing
Виж целия пост
# 3
 Много лек грим, дори само основа, спирала и червило ще са достатъчни да изглежда гримирана. Светлите сенки зависят от нюанса, могат да седят и добре, ако са дискретни (леко лаик съм по темата, но почувствах нуждата да се изкажа  Crazy)
Виж целия пост
# 4
Ето,изрових една,хем облечена в златно Wink

Много лек грим, дори само основа, спирала и червило ще са достатъчни да изглежда гримирана. Светлите сенки зависят от нюанса, могат да седят и добре, ако са дискретни (леко лаик съм по темата, но почувствах нуждата да се изкажа  Crazy)
Няма смисъл,те не разбират от дискретни неща,искат по много от всичко Simple Smile
Виж целия пост
# 5
тоалета може и да е в цикламено!!!...и този цвят се нрави много в това съсловие  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Да,важното е да е крещящо Laughing
Аз мисля,че няма да сгрешиш,ако я гримираш по силно,нещо в пъти по  от твоя вкус.Вярвай ми имала съм вземане,даване с това племе,те така обичат Peace
Виж целия пост
# 7
Днес, понеже вече започнаха баловете в града ми, видях една абитуриентка-ромка с много изящна тюркоазено зелена рокля...доколкото можах да видя гримът й се състоеше от зелени, ненатрапчиви сенки, очна линия и червило в телесен цвят.Беше прекрасна.Имаше и много хубава прическа и обици-все пак за цялостната визия на една абитуриентка не може да се разчита само на роклята-разпитай я с каква прическа ще бъде, аксесоари и др. PeaceУспех  bouquet
Виж целия пост
# 8
Момичета, понеже пробният грим се отложи за утре, продължавам да събирам идеи. Къде мога да потърся в нета снимки на негърки или мулатки? Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Момичета, понеже пробният грим се отложи за утре, продължавам да събирам идеи. Къде мога да потърся в нета снимки на негърки или мулатки? Mr. Green
Толкоз ли е черна?  Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Тая темичка доста ме развесели и бая се посмях  Joy Сега в интерес на истината, лично аз мисля, че мургавата кожа не е никак трудна за гримиране, понеже каквото се сложи, винаги контрастира.
Ето ти снимки на една черна перла http://www.beyonceworld.net/gallery/. Има много, а и са с доста високо качество и добре си личи грима. Успех !
Виж целия пост
# 11
кошничката, ами то си е за смях hahaha, ама какво да правя, като виждам зор. Аз пък мисля, че на черната кожа грима няма да личи. Благодаря ти за линка. Hug Ама Beyonce си е направо белокожа пред нея. Mr. Green
Biby, доста си е черничка. Mr. Green Аз като я видях и ooooh!
Виж целия пост
# 12
mari_anka  виж в съседната тема "Обичате ли да се гримирате" има няколко снимки на Ева Лонгория, която е доста черничка. Пък твойто въгленче ако го намацаш обилно с ето такова розово, или такова лилаво или този електрик няма как да не се открои  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 13
Занимавам се професионално с грим. Може да ви прозвучи смешно, но за първи път изпитвам затруднение. Ще гримирам абитуриентка от ромски произход за първи път в живота си Laughing. С много тъмна кожа е и нямам идея каква цветова гама да използвам, така че да не изглежда кичозно. От друга страна, май по-светлите тонове няма да се забелязват на нейната кожа. Thinking Помагайте!

Мислех да не отговарям , защото ми прозвучаха доста расистки някои от изказванията , но щом е за грим не се сдържах .
Първо за тъмни кожи има специални гримове , но явно ти не разполагаш с такива .
Най - трудно ще ти е с основата - фон дьо тена - но може да смесиш различни цветове .
При такава тъмна кожа , много добре ще седи златистата пудра за скули , както и седефено бяло в началото на окото - естествено разнесено . 
Ето и една снимка , където грима според мен е просто уникален - семпло , но изключително красиво .
Аз се правя често така , защото този нюанс зелено просто отваря кафеви очи !



Нещо не ми дава да кача снимките ... сега ще се опитам по друг начин !
Виж целия пост
# 14
Ето и други варианти :
http://dragonfly.sytes.net/site/wallpaper/wallopen.php?sec=celeb … nowles1280010.jpg
http://dragonfly.sytes.net/site/wallpaper/wallopen.php?sec=celeb … nowles1280014.jpg
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия