Най-добра марка козметика за бебе

  • 21 441
  • 60
Здравейте мили майки,
моля насочете ме към най-добра марка козметика за бебе.
От четене,от тук оттам,забелязах че майките се оплакват от олио за мазане ,но на коя марка беше не си спомням Джонсън и Джонсън ли беше???
Че за сапун Нивеа било добре,но за шампоан не знам..
Просто ви моля да споменете някои добри фирми,но не много скъпи,защото например Чико е много скъпа за мен.Е,купих си една залъгалка....може да купя и шише,но всичко друго ми е много скъпо Sad Wink
Та ще ви бъда благодарна да споделите своят опит Heart Eyes
Мерси
Виж целия пост
# 1
Моя опит е с медицинската козметика,но майките с които имам контакти са доволни от Бюбхен,Пенатен и някаква българска козметика,но за име не се сещам!Личното ми мнение,че ако,детето няма проблемна кожа няма да имате проблем с по-масовата козметика Peace
Виж целия пост
# 2
 С дъщеря ми ползвах  на Пенатен олиото и крема. Предполагам, че повечето, ще ти препоръчат на Бюбхен козметиката.
Аз обаче този път смятам да се доверя на българската козметика- купила съм лосион и крем Бочко. Евтино и качествено Wink Впрочем, ако ще е лятно бебето, може да не избързваш да купуваш олио, а да мажеш с мляко или лосион.
Виж целия пост
# 3
за мен mustela е най-добрата от предлаганите на пазара
Виж целия пост
# 4
Аз използвам изцяло козметиката на Бюбхен и съм много доволна! Peace
Виж целия пост
# 5
за мен mustela е най-добрата от предлаганите на пазара
Просто ви моля да споменете някои добри фирми,но не много скъпи,защото например Чико е много скъпа за мен.Е,купих си една залъгалка....може да купя и шише,но всичко друго ми е много скъпо Sad WinkТа ще ви бъда благодарна да споделите своят опит Heart Eyes
Мерси

Хайде да четем внимателно Peace
Виж целия пост
# 6
за мен mustela е най-добрата от предлаганите на пазара
Peace
Виж целия пост
# 7
Мустела не е от евтините марки. Пропуснах да напиша за къпането- можеш да си вземеш на Бюбхен измиващия гел от глава до пети- голямо количество е, някъде около 11лв мисля. Аз имам от каката крем пяна на Пупина- също много добра, около 8лв за 200мл, но е икономична.
Виж целия пост
# 8
   Здравей mamma_mia, ние ползваме Mustela и съм много доволна. Сега си взех  олиото на Sebamed и също ми харесва. Незнам за какви пари говорим, защото тези са малко скъпички. Чувала съм добри неща и за bubchen.
   За сапуните- ние ползваме измиващ гел, мисля че е по-добре от сапун.
    EmbarassedО, чак сега видях, че искаш да не са много скъпи. Значи определено bubchen, добра козметика е.
Виж целия пост
# 9
Уф, стига с тая Мустела! Четете, бе хора! Peace
Виж целия пост
# 10
Уф, стига с тая Мустела! Четете, бе хора! Peace
Абе що да не си ги премерим и тук newsm78
То първо трябва да се прочете,ама тц
Виж целия пост
# 11
Ако искаш хем евтино, хем качествено:
  - за къпане - вземи си големия сапун на КЛОРАН - двойно по-голям от нормалните сапуни. Хем марката е супер, хем сапунчето е към 7.20 лв, но с него караме около 1 година ( направи си сметка колко икономичтно идва). Клоран правят медицинска козметика, а този сапун е предназначен за деца с проблемна кожа, т.е. максимално изчистен и безвреден е   bouquet;
 - за мазане - и за след баня, и при смяна на памперс -  ЗЕХТИН ЕКСТРА ВЪРЖДИН, ПРЕВАРЕН. 1 литър излиза между 12 и 16 лв. Обаче с 1 литър караш доооста време.
Като изгодност е много изгоден, освен това се води за абсолютно природен и хипоалергенен продукт, който се понася чудесно от бебешката кожа. И моето мнение е същото - чудесно мазило, което не бих заменила с никакви "козметични препарати" и при второто детенце, живот и здраве!
 И двете неща, които ти препоръчвам, са ми препоръчани от водещи дерматолози, тъй като синът ми имаше атопичен дерматит и изискваше повече грижи и в никакъв случай не можех да си позволя евтина и некачествена козметика.
УСПЕХ!
Виж целия пост
# 12
Само да вметна за зехтина- ужасно се вмирисват дрехите. Няма махане тая миризма после. По тая причнина няма да мога да ползвам дрешки от дъщеря ми, които бях дала на племенника...Всеки си решава де Peace
Виж целия пост
# 13
Аз използвам изцяло козметиката на Бюбхен и съм много доволна! Peace
и аз!
Виж целия пост
# 14
Да,Мустелата е скъпичка,но пък икономична.Примерно душ-гелчето е около 17-18 лв. 500 мл.,но е с дозатор и аз лично го ползвах около половин година....при ежедневно къпане на бебето.Същото е и с млякото....15 лв. 300 мл,но с дозатор-ползвам го месец и половина.Купих и Бюбхен мляко да го опитам....ами за 3 седмици свърши....пък нека е по-евтино. Stop
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия