Споделената мъка е половин мъка:)

  • 1 643
  • 19
Здравейте,
от сума ти време отлагам диетата или спазвам няколко дни диета, после се оливам Sad А е крайно време да се захвана, защото не мога да се гледам!!! #Cussing out
Крайно време наистина и си мисля, че когато имам с кой да си споделям ще ми е много по-лесно. Ще ни е по-лесно на всички. Нека си споделяме резултатите независимо кой на каква диета е. И се надаявам, че всяка от нас ще отиде на море горда с това, което е постигнала  newsm44. Наистина е малко късничко, тъй като вече си е почти лято, но вярвам, че с услилия и опоритост ще се справя с проблема.
Нека си споделяме, кой какво е направил за себе си за деня и кой какви резултати постига. Когато имаме момент на слабост може да го споделяме и така "кризистната ситуация" да отмине по-бързо. Нека си споделяме дори и изкушенията, които искат да ни провалят и да си даваме сили да продължим! Simple Smile
Има ли някой, който е с мен???
Виж целия пост
# 1
...Има ли някой, който е с мен???...
Всекидневно щастливо Момиче- Далал, питаш дали има?! Има разбира се, много са като Теб, но ако искаш можеш да прегледаш темичката на Миранди- Дневника , на Мариетка за Рицарките , а ако вече имаш утвърден хранителен режим заповядай в различните темички/ НВ, РХ, диетата на Ори, млечната, лунната, плодово- чаената..../ просто поразгледай. Успех Ти желая за постигането на желаните кг!
Виж целия пост
# 2
Аз вече съм намислила диета. Но сама си и я измислих, във форума я няма. А отворих нова темичка, защото другите са доста дълги станали и се надявам, че има и по-закъснели съмишленици като мен:)
п.с. Happy Everyday съм го сложила по-скоро като пожелание към всички във форума - да им е щастлив всеки ден - да постигат всичко с усмиква и да се радват всеки ден на новите си постижения. Чак сега се замислям, че изглежда все едно описва мен. Аз ще бъда също така щастлива, когато постигна желания резултат... box
Виж целия пост
# 3
О, мила, аз започвам и приключвам диета ежедневно Mr. Green
Наистина можеш да се присъединиш към някоя от темите с отчети, а може и тук някой да те последва.
Иначе, лятото е както тук-и-сега, така и там-и-утре.
Винаги ще има лято!
Почвай, пък ще видиш, че и септември ще те огрява със слънцето си.
Виж целия пост
# 4
...Аз ще бъда също така щастлива, когато постигна желания резултат...
Далал, а защо пак в бъдеще време? Нима при Теб щастието се измерва с кг Ти?! И благодаря в такъв случай за пожеланието на аватара. Дано вече си намерила съмишленички за отслабването, видя ли че голямият брой страници не са страшни, Момичетата приемат радушно новодошлите?! Успех и дано "кризисните ситуации" са рядкост!
Виж целия пост
# 5
За съжаление отслабването ми се е превърнало във фикс идея. Само за това мисля, а си давам сметка, че за да постигна резултат трябва да съм спокойна. И да отслабвам постепенно и с удоволствие. Мисля, че все пак започвам да си променям мисленето и нагласата към проблема и неговото решаване Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Когато изпаднем в такава ситуация / може би стрес или вманиячаване/ излиза,че на кг се уповава и щастието.Когато знам,че съм напълняла и имам излишни паласки каквото и да ми е положението-не ми е розово пред очите така че може да се каже, че донякъде в това се състои щастието.Макар и да има много други неща около нас, които да ни правят щастливи - ние не се възползваме от това.Това е моя гледна точка.
Но все пак трябва да се вземат мерки и да бъдем щастливи нали?!
Аз съм на страхотната диета от 9 дни,не мога да се похваля с големи резултати и съм със сведено носле,но ще стискам зъби още малко.
Виж целия пост
# 7
...излиза,че на кг се уповава и щастието...
Шармантна Пепитке, паласките и излишните кг се трупат с течение на времето, но ако човек умее да намира щастието във всекидневните малки радости които ни заобикалят, стреса няма да е така силен и съответно няма да се отрази драматично в/у апетита ни. Ти изглеждаш страхотно на аватара Си, не мога да си представя унилост и апатия да сведат погледа Ти. Ще успееш с проблемният кг.
...Само за това мисля, ...
Далал, то няма нищо лошо в това да имаш високи цели и да мислиш за пътя за тяхното осъществяване, но ако всичко става здравословно и с нормално темпо ще бъдеш още по- доволна от постигнатият резултат. А Ти на каква диета си всъщност, писа че е някакъв Твой вариант, но какво всъсност хапваш/ пийваш?
Виж целия пост
# 8
Знам, че е много лошо да се вманиачавам. Също знам, че би ми било много по-лесно да отслабна без да съжалявам за немалкото прегрешение. Това е до нагласа. Напоследък съм доста подобри от преди. Опитвам се да си променя мисленето, но не мога изцяло. И аз държа на бърз резултат и после пооблека. А от този бърз резултат съм си патила, защото като не го постигне се разочаровам и качвам чак и отгоре. При мене имаше до скоро и хормон ален проблем. Надявам се сега да се справя и да махна натрупаните килограми. На диета съм от два дни - череши. Много обичам този плод, направо мога да живея на него Simple Smile За сега съм втори ден. Но все някога се започва и винаги има 1,2,3,4 и после става полезно. Но както казах появят ли се черешите, за мене диетата е безпроблемна Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Kalida,благодаря ти smile3525
да, знам за паласките-моите са на 6месеца
Преди 6 месеца си изглежадх страхотно,но......... newsm64

Може би при мен вманиачаването и стреса,който сама си набавям е от нямане на работа и доста хапване.Дано да съм от редките случаи и да няма много като мен,защото е много тъпо.
Аз също съм си задавала този въпрос "КАКВО ИСКАШ ПОВЕЧЕ?-ЩАСТЛИВА СЪМ,ИМАМ СТРАХОТНО СЪКРОВИЩЕ ДО МЕН,КОЙТО МНОГО СИ МЕ ОБИЧА И МЕ ГЛЕДА ДОБРЕ,НЯМАМ КОЙ ЗНАЕ КАКВИ ПРОБЛЕМИ" и какво от това като се събудя сутрин,на вън е студено или вали,погледна се в огледалото и ме е страх да не би повече никога да не мога да изглеждам както преди.Но това е когато изпадна в най-тежките си форми на депресия,а те не са толкова чести СЛАВА БОГУ!!!
Това имах предвид.
Иначе упорито си се боря с моите килограмчета и докато не ги сваля няма да се откажа.Когато правиш нещо по въпроса се чувстваш много по-добре.
Дано някой ден се науча да се храня нормално и да не изпадам в такива ситуации.Пожелавам го това на всички като мен smile3525
Виж целия пост
# 10
pepita730 , като чета за теб все едно аз съм го писала... Същата история. И много добре знам, че ако не изпадам в крайности всичко би било добре. Вече няколко пъти си казвам, че като смъкна килцата няма да ги върна, че чак и да добавя някое, но всеки път отслабвам и после отивам на море и се отпускам. Като се върна забравям и тренировки и всичко. И лека полека започвам да хапвам повече. По Коледа постигам върховата си форма на хищник. После не мога да се спра и като дойде пролетта се взимам в ръце. Дано този пореден път ми е за поука и след като сваля (възможно набързо колкото и да е вредно) излишните килограми, започна да се храня нормално - без крайности.
Успех и на теб, от все сърца ти желая  Hug  Hug  Hug
Виж целия пост
# 11
Далал честито за твоята тема   bouquet  bouquet  bouquet Знаеш, че съм с теб мила  Hug За себе си няма какво да казвам какво и що почти всички в този подфорум знаят... искам да ти пожелая успех миличка и от сряда с новата линийка ще съм и аз, но само че мисля да е в седмични часове за тренировка, а не км.  Peace До скив  Wink
Виж целия пост
# 12
Миранди , аз тази темичка я пуснах още преди да се присъединя към твоята Simple Smile
А си избрах разстоянието километри, защото съм свикнала да си изчислявам колко километра съм минала. И видях, че при плодчетата си писала, че мислиш да правиш по две тренировки. Аз като бях на такъв режим се изнервях от това колко време трябва да отделя и за това сутрин правя една задължително и после вечер е по желание ако имам сили. И така като знам, че не мие като задължение много по редовно тренирам и вечер Simple Smile
Виж целия пост
# 13
...имаше до скоро и хормон ален проблем...
Далал, това означава ли че вече си го преборила?! При подобни състояния е важно организма да не гладува драстично. И как си мислиш че ще успееш да излъжеш организма си че тоз път няма да е като предишните- глад за 1-2 седмици и след това нормално хранене? Според мен Ти психически трябва да се подготвиш и да преминеш на здравословно и редовно хранене без тез спадове и пикове, зависими от емоциите Ти. Да, сега пак ще отслабнеш, ще се разделиш с излишните кг, но се замисли за правилен хран. режим. Успех, спортна Черешке!
...да съм от редките случаи и да няма много като мен,...
Шармантна Пепитке, не си рядък случай за съжаление. Може би всички са имали или имат подобни състояния, а при Теб всичко е свързано със стреса- нова среда, нов начин на живот коренно различен от битието в БГ, нуждата да се наложиш на чуждото място, да извуюваш и защитиш собственото Си Аз... Да, отстрани погледнато имаш щастлив живот- имаш любящ съпруг, имаш осъществена мечтата си за добър живот, но според мен за да се почустваш наистина щастлива Ти трябва още нещо много важно- онази витална частица от пъзела на Твоята душевност която все още не е намерила своя отговор. Но и това ще стане и тогава и кг ще се махнат. Не позволявай на депресията да взема превес, дори и дъжда и сивите облаци могат да бъдат красиви и стимулиращи, стига да успееш да да видиш таз красота. Желая Ти от сърце не да свалиш кг/ защото това неминуемо ще стане, Ти си неимоветно амбициозна, макар и в момента малко объркана от ситуацията/, а да откриеш своя оптимален хран. режим!
Виж целия пост
# 14
Далал, това означава ли че вече си го преборила?! При подобни състояния е важно организма да не гладува драстично. И как си мислиш че ще успееш да излъжеш организма си че тоз път няма да е като предишните- глад за 1-2 седмици и след това нормално хранене? Според мен Ти психически трябва да се подготвиш и да преминеш на здравословно и редовно хранене без тез спадове и пикове, зависими от емоциите Ти. Да, сега пак ще отслабнеш, ще се разделиш с излишните кг, но се замисли за правилен хран. режим. Успех, спортна Черешке!

Още не съм решила напълно проблема. Поне разбрах, че взимането на хормони не е начинът. А и тук не говори толкова за рязко отслабване, колкото за рязко напълняване. Разбира този кръговрат, за който казвах, че лятото отслабвам, а зимата напълнявам съществува, но преди да започна хормоните не съм напълнявала или сваляла повече от 5 кг. А докато приемах хормони за 4 месеца качих 12 кг.
Психически съм се подготвила и в момента ставам с усмивка въпреки, че все още не се харесвам и се радвам да правя нещата по пътя към целта Simple Smile Правя ги с удоволствие Simple Smile А на мога да се гледам на какво приличам и да се храня нормално. За мене решението е като за начало да съм по драстична, а и както казах в момента така се чувствам много добре.
Не знам как ще го излъжа организма. Аз се надявам, че вече сме "приятели" и няма нужда от лъжи между нас. Надявам се, че вече ще влезна в релси. Знам, че после по-трудното е да мина на правилен хранителен режим, но толкова съм си патила и съм си взела поука.
Успешен ден на всички желая Simple Smile Simple Smile Simple Smile
А тъй като не вали, аз се запътвам след малко към стадиона  running
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия