Георги от "Море от любов"

  • 5 519
  • 71
 Shocked Какво се е случило с горкия човечец, някой знае ли? Дни след снимките бил починал. Shocked
Останах потресена от историята и за капак на всичко тази смърт...
Какви са тези интересни съвпадения със смърт след снимки за някакво предаване..... Confused Cry

Мир на праха му!
Виж целия пост
# 1
Да, и аз като теб реагирах ей така, като видях...След всичко, какво им остава на тези деца сега ужас.... Толкова ми стана гадно, че дори не го догледах след като видях надписа  Confused
Виж целия пост
# 2
Ужасно ми стана мъчно, миличкият, толкова добър човечец изглеждаше. Горките му дечица Sad
Виж целия пост
# 3
Горкият човек!Да се пребориш с толкова трудности и накрая в памет.Добре ,че поне е видял обичта на децата си.
Виж целия пост
# 4
Като че ли пръст на съдбата за последно да му засвидетелстват любовта си пред цялата страна. Confused
Каква нелепост! Никой отивайки в предеването не мисли, че това му е последното "обичам те!" Sad

Странна история с тази майка...Направо не е за вярване. Дали ще поеме децата си сега да се грижи за тях както отдавна е трябвало? Confused
Виж целия пост
# 5
И на мен ми е интересно да разбера, от какво е починал... така внезапно покосява инфаркт или инсулт.
Бая рев му ударих... И на дъщерята с майката и после на тази история, завършила със смъртта на добрия човек. То му личи по лицето, че е добър.
Оф, много ми е мъчно бе... кой е измислил тази гадна смърт #Cussing out. Бог да го прости Confused.
Виж целия пост
# 6
Точно това се чудех и аз, какво ли е станало Sad
Аз толкова се развълнувах като видях момичето как хубаво говори за баща си.
И като го видях какъв свит, притеснителен, добър и мил човек е...
Ей, направо сърцето ми се сви, като прочетох " В памет на Георги....." !
Бог да го прости човека!
Виж целия пост
# 7
И аз това си помислих...Дали не се е развълнувал прекалено от тази телевизия и някой инфаркт... Shocked
Защо не казват поне...
Така с "Такъв е животът" си отревах с онази майчица...Сега пак... Cry
Шокират хората със съобщение за смърт и нищо не казват как и защо... ooooh!
Виж целия пост
# 8
Да, за жалост...много добър човек, който е трябвало да е тук до децата си, но живот...Лека му пръст...
Малко встрани от това, но напоследък море от любов стана много тежко и драматично, знам, че това също го има в живота, но мен май ме губи като зиртел все повече и повече и нямам никакво желание да го гледам да се травмирам .... 
Виж целия пост
# 9
Аз не можех да видя добре, за човека, който бил забравил всичко и Симеонова каза, че му се възхищава ли....?
Виж целия пост
# 10
Кой е Георги и какво е станало? Ако може някой да ми обясни...
Виж целия пост
# 11
Много тъжна история наистина.Съжалявам за него и децата му Cry
Виж целия пост
# 12
Всъщност аз го слушах и ако на свършване са текли надписи не съм разбрала.Много тъжно наистина Tired
Малко встрани от това, но напоследък море от любов стана много тежко и драматично, знам, че това също го има в живота, но мен май ме губи като зиртел все повече и повече и нямам никакво желание да го гледам да се травмирам .... 
съгласна съм с теб...
Виж целия пост
# 13
Да, надписи бяха преди срещата им в студиото. Confused
Виж целия пост
# 14
Ох,да ви кажа момичета,събота е ден за реване.Като се почне от Такъв е животът-Кърмачетата,после - Море от любов.Първата история я изтървах,ама втората-ме шокира.Защо добрите хора си отиват толкова рано и си оставят децата...
Аз също съм на мнение,че трябва да информират драгия зрител какво е сполетяло  героя от тяхната история.Така и така ни е направил съпричастни.
Мир на праха му
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия