Добър педиатър в Бургас?

  • 1 074
  • 6
Здравейте майчета от Бургас. Май месец чакам второто си дете. Голямото ми дете е записано в Трета поликлиника, но там детската консултация е направена страшно неудобно. Минава се през много високи стълби и не мога да си помисля как ще се справям да нося количка и бебе на ръце Rolling Eyes . Ще съм ви благодарна ако ми препоръчате педиатър от който сте доволни и с който проблемът с носенето на колички е решен.
Виж целия пост
# 1
Здравей,neovin!Добър педиатър,при който няма да имаш проблеми с количката е д-р Калудова.Проблемът е,че тя не работи със Здравната каса.По принцип повечето майки,които я посещават/вкл.и аз/,практикуват така:при личния лкар за ваксините,а за консултации при нея.Аз,лично съм много доволна.Ако искаш координати-пиши.
Виж целия пост
# 2
ако все пак останеш без избор (за носенето говоря, че ще ти се наложи да катериш един етаж) горещо препоръчвам д-р Ангелов GSM 0888 313 513, кабинета му се намира в Зорница, блока с новата пристройка и аптека в края, намира с в посока спирката - пицария Зорница (съжалявам не знам номера, но е лесно да се намери), работи със Здравната каса (нищо че аз ходя при него на частно, че ми е далеч да го правя личен, спамо при нужда, което както знаеш при бебетата май е поне 1 път месечно)
Виж целия пост
# 3
Цитат на: Rony
Здравей,neovin!Добър педиатър,при който няма да имаш проблеми с количката е д-р Калудова.Проблемът е,че тя не работи със Здравната каса.По принцип повечето майки,които я посещават/вкл.и аз/,практикуват така:при личния лкар за ваксините,а за консултации при нея.Аз,лично съм много доволна.Ако искаш координати-пиши.


И ние сме по същия начин. Ходим при личната лекарка и отделно, платено, при Калудова.
Виж целия пост
# 4
Цитат
Rony написа:
Здравей,neovin!Добър педиатър,при който няма да имаш проблеми с количката е д-р Калудова.Проблемът е,че тя не работи със Здравната каса.По принцип повечето майки,които я посещават/вкл.и аз/,практикуват така:при личния лкар за ваксините,а за консултации при нея.Аз,лично съм много доволна.Ако искаш координати-пиши.


И ние сме по същия начин. Ходим при личната лекарка и отделно, платено, при Калудова.

И ние сме така.
Виж целия пост
# 5
И ние посещаваме д-р Калудова. Проблемът, обаче, е че тя е с много натоварен график. Когато детето е болно не мога да си взема час в същия ден.
Ходила съм и при д-р Томова в Поликлиника Бургас - точно срещу х-л Космос. Обаче там също има много стълби.
Виж целия пост
# 6
Д-р Благинова, работи със Здравна каса, приема в Център "Св. Николай Чудотворец", това е сградата между болницата и 1-ва поликлиника. Мисля, че почива във вторник.
Но и там има доста стълби Rolling Eyes .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия