картите Таро

  • 9 057
  • 20
Нямам идея имало ли е такава тема...на Търсене не излезе. Така, че питам:
Какво мислите за картите Таро? Гледали ли са ви? Вие гледате ли? Вярвате ли на това, което ви кажат или вярвате само на хубавите неща Wink
Виж целия пост
# 1
Да на мен са ми гледали на подобни незная дали са таро или не - не му разбирам много, но досега всичко са ми познали Simple Smile
Въпреки това човек не трябва да вярва много-казали са хората "Каквото сам си направиш никой не може да ти го направи" Съдба Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Аз притежавам един комплект, ама не съм кой знае каква врачка. Общо взето знам значението на отделните карти, но не мога да се справя с отношенията помежду им. Всъщност има различни стилове на гледане с Таро. Ако искаш сама можеш да започнеш с Голямата Аркана.



Всъщност не вярвам на предсказания, и на Таро не вярвам, но имат много интересна история и сами те са ми интересни.
Виж целия пост
# 3
Аз имам 3 комплекта Таро и сумати енциклопедии по въпроса... даже понадобрявам вече  Wink
Но то не е само да наредиш картите и да забиеш нос в книгата... Иска си усет, а аз май го нямам... все още  Peace
Виж целия пост
# 4
Ами то май не става по книга, то и аз затова не се справям. Давай да търсим врачка Laughing да ни научи.
Виж целия пост
# 5
Мйка ми се занимаваше преди години с това, но и се случиха доста нещастия в последствие! По - добре е да се пазите от тези неща, защото не са безобидни и зад тях има тъмна страна!  Stop
Виж целия пост
# 6
По - добре е да се пазите от тези неща, защото не са безобидни и зад тях има тъмна страна!  Stop
Подкрепям това мнение!
Не гледам, не вярвам, не се занимавам с такива неща! Това са опасни "забавления"!
Виж целия пост
# 7
Вярвам,но аз лично не искам да знам нищо от бъдещето!
Вярвам че подобни предсказания не винаги са от полза за вземане на адекватни решения.
Човек мислейки за утрешният ден,забравя да се радва на настоящият.
Виж целия пост
# 8
Аз съм доказана гледачка!
Гледам на....боб, но по-рядко.
Запазена специалност ми е гледането на....кюфтета, пържоли, филенца, абе на всичко, що е месно!
Ако някой е много на зор - и на тортички мога да гледам, само, че след като приключа с диетата!
 Joy hahaha Joy

И на таро/с/, от време на време, но...само като добавка на предходните!
Виж целия пост
# 9
Не само че мога да гледам, но и познавам ...
Виж целия пост
# 10
Гледали са ми няколко пъти. Веднъж класната ми, два пъти май - приятелка на майка ми.
Честно казано, картите Таро са ми малко зловещи. Имам особено мнение за тях.
Виж целия пост
# 11
http://www.astrohoroscope.info/taroarkani.htm
Виж целия пост
# 12
Гледали са ми - една моя близка, на която определено й се отдава не просто да ги реди, а и да ги "чете".  Принципно също всички подобни "контакти" са ми страшни, точно затова не злоупотребявам с тях. Правила съм го точно 4 пъти за 6,7 години. Нещо важно, което трябва да се знае е, че различната интерпретацията е най-основното при това гадание. Познават определено, но не се подлъгвайте, че знаете какво са ви предрекли - това ще го разберете, едва след като ви се случи предсказаното. Confused
Виж целия пост
# 13
Не само че мога да гледам, но и познавам ...
На кое Таро гледаш?
Виж целия пост
# 14
гледали са ми преди две години и мисля 4е познават доста !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия