на планина или на море

  • 1 109
  • 19
къде смятате че е по-подходящо да заведа детето си и защо?много се колебая за това лято дали въобще е подходящо за нашата възраст да водя детето някъде на почивка?ако да за колко време?изобщо кажете си мнението моля Hug
Виж целия пост
# 1
Аз мисля,че почивките се отразяват добре на децата,стига да са разумно подбрани
Даже съм чела ,че децата придобиват много нови познания,обогатяват речника си,развиват се от едно такова вълнуващо преживяване ,като почивката.
А относно море или планина-аз ще водя сина ми и на двете,твоето момиченце виждам е почти колкото нас -защо се притесняваш вече са големи  bouquet
Виж целия пост
# 2
Миналата година малката беше на 1 година,когато я заведохме на море,много добре се чувстваше.Естествено всичко се съобразяваше спрямо нейния режим,но изкарахме супер.Ако имате възможност заведете детето и на двете места.
Виж целия пост
# 3
Ние на 10 юни заминаваме за една седмица на море, ще сме на 5 месеца и половина.. Не мисля да стоим на слънце или да я къпя в морето, но мисля, че да смени въздухът ще й се отрази добре. Поне до сега й е харесвало като пътуваме. А през август мислим малко и на планина да идем - да избягаме от големите жеги...  Peace
Виж целия пост
# 4
Гласувам за МОРЕ!
Обичам много морето и определено го предпочитам пред планина.
Виж целия пост
# 5
За мен планината е по-подходяща /по-хладно, по-ниска влажност, по-малък риск от стомашночревни разстройства, по-спокойно, по-малко хамалогия - миене от пясък, мъкнене на поясчета и басейнчето от/до плажа и т.н./, обаче и на море става - нали и там деца се раждат деца Wink
Догодина, живот и здраве, ние ще тъсим нещо в планината с басейн.
Виж целия пост
# 6
Няма значение!Където и да отидете ще е добре за детенце! Всяка смяна на климата се отразява добре на децата! Peace
Виж целия пост
# 7
Море, вече нямам търпение да минава  по бързо времето. Все още не се знае кога ще ходим,но силно се надявам да е юли.
Виж целия пост
# 8
Миналата година я водих на планина за 1 седмица, беше на 5 месеца. Тази година ще я заведа юни на море, а август на планина. И двете места имат своите предимства.
Виж целия пост
# 9
Аз мисля като Лекси - т.е. за планината съм. Но аз така или иначе хич не харесвам нашето черноморие и не го посещавам, та съм малко предубедена
Виж целия пост
# 10
Съгласна съм с Лекси. Когато дъщеря ми беше на година пропуснахме морето хо гореописаните причини.
Виж целия пост
# 11
Море!
За мен е по-хигиенично да пълзи по пясъка, а не по трева, където не е ясно какво има. Плюс това планината за мен е много по-скучна  - и в най-големия планински курорт мястото е малко и на третия ден си обиколил всичко. Докато на морето всичко е на няколко километра разстояние. Ние миналата година пропуснахме морето, защото дъщеря ми беше на 2 месеца , но тази в края на юни отиваме за 10 дена. Ще бъде на година и 2 месеца. Отсега съм им спретнала програма какво да правят докато аз се пека между 12.00 и 16.00 (аз не мърдам от пясъка).
Виж целия пост
# 12
Принципно на планина според мен хич не е скучно, всеки ден могат да се правят излети на различни места, но зависи дали човек си пада по тези неща. Аз лично, където и да отида търся предимно природата, а не толкова купона.

Що се отнася за българското черноморие, аз също не си падам Peace
Виж целия пост
# 13
благодаря на всички за отговорите Hug
относно почивката на море-аз я предпочитам,но ме тресат едни притеснения за детето Rolling Eyesда не би да изгори,дали ще се храни добре,как и къде ще спи....и други ей такива щуротии.може би ще рискувам да отидем с нея на море защото хич не мога да си представя една седмица без да я видя Cry
моля споделете опит как беше при вас първата почивка с бебоците
Виж целия пост
# 14
Да не те плаша, но моята на спря да драйфа и дриска през първите 4 - 5 дни, хем беше на 1 г. и половина. Иначе във всяко друго отношение беше ОК.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия