Дайте идея за приспиване,ама не на ръце

  • 747
  • 13
Вече направих мускули  #Crazy Откакто се е родил до сега 9 месеца се на рамененцето на мама ooooh! Незнам до кога ще продължава така?Мами с опит дайте съвет какво да правя,вече не издържам.Креватчето е люлеещо....ама не диша Joy
Виж целия пост
# 1
Най-оригинално: дай на таткото да го преспи  hahaha Аз като ходя ве4ер на лекции, двамата с малката се приспиват по техен си таен на4ин. Ина4е при мен на цицата в пове4ето слу4аи заспива, като беше по-малка я оставях в кошарата и тя пореве малко и заспи. Ама сега е ве4е голяма и се изправя в кошарата и неможе да заспива така. Другия на4ин има едно като люлка вибрираща, някой път като много й се спи, я слагам в нея и я оставям някъде където може да ме вижда и тя си се унася и захърква  baby_neutral . Любимото ми сега през лятото е да изкарам коли4ката на терасата, слагам я вътре по4ти легнала и побутвам коли4ката около 10-15 мин и е заспала. Успех!  Peace
Виж целия пост
# 2
Аз я карам с песни - приспивни детски или бавни македонски. Слагам го да легне до мен (доскоро му давах да суче, но сега заспива и без цица), запявам и започвам да потупвам памперса. Рядно се налага да пея втора песен Simple Smile Ако е превъзбуден се налага да го потупвам по-дълго, но винаги заспива Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Аз я слагам на спалнята,лягам до нея(гушвам я ),а от другата страна слагам възглавница (иначе се обръща по очи),започвам да я милвам по главичката, по лицето,давам бибата и тя заспива.Само по този начин приспивам Мони.
Виж целия пост
# 4
Вечер го приспивам задължително с цица, иначе няма заспиване...
През деня обаче, това не винаги помага. Тогава лягам на спалнята и го слагам да легне по коремче на мен.  Гушвам го, започвам да прожинирам на леглото /като така го друскам/ и пея приспивна песничка. Всъщност тя винаги е само една - "Зайченцето бяло". Пея я само когато го приспивам и така той като я чуе си знае, че е време за сън. smile3503
Виж целия пост
# 5
Благодаря на всички мами за съветите newsm51
Виж целия пост
# 6
Слагам го в креватчето и лекичко му пея. Ако видя че няма да заспи и е много превъзбуден му пускам .... сешоара  Sick  Шума от него го успокоява от много малък  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Опитай да затъмниш светлината в стаята-при някои и това помага  bouquet
Сложи над леглото на стената картинки на достатъчно големи усмихнати шарени животинчета,човечета с гъбки или цветя около тях,да им бърбори и сам да се научи да заспива в тяхната компания. 
Виж целия пост
# 8
По принцип Пресиян си заспива сам, но когато е превъзбуден го слагам до мен на спалнята, гушвам го и го галя по челцето. Ако плаче го оставям да поплаче 5-6-7 минути, като не спирам да го галя. След това, ако не се е успокоил, давам биберон.
Ако не е нервен, а просто ни иска да спи, пускам му въртяща се музикална играчка над легълцето. Той си я гледа и й гука, докато се унесе.
Виж целия пост
# 9
Оставям го да посуче гушнат в мен на спалнята, докато се успокои, после слагам биберона в устата, премествам го в неговото легло, загасям лампи, телевизори, всичко и ако заспи-супер, ако -не го вземам при нас да спи на спалнята, но задължително с биберона в устата, така се успокоява.
Виж целия пост
# 10
Нямам такава  Naughty Ако имах, щях да съм приложила на практика. Случвало се е понякога да заспива докато суче, но рядко. Сега, от около месец, сам заспива , но на нашето легло, таркаляйки се  Grinning
  Пусках подобна тема преди около година, една мама ме обвини в безгрижие към детето ми-какво по-важно от това имам да върша, освен да дундуркам бебето денонощно (май трябваше да се засрамя тогава)
Виж целия пост
# 11
Обикновено заспива докато суче ( аз я кърмя легнала), но ако не стане я оставям до мен на спалнята и пея спокойни песни, тя се врътка известно време и заспива. Ако не е нервна, същия номер става и в креватчето и. До 5-тия месец заспиваше с биба, но после спря да я признава и сега не ползваме такова чудо. Бабите я приспиват на ръце. Аз в началото много се ядосвах, защото ме беше страх, че ще я научат така, а аз не съм херкулес, но сега съм ги оставила да се оправят както могат. Ще ги питам като стане 100 кила newsm48
Виж целия пост
# 12
Преспиваме се легнали на цица Mr. Green,гушкам и я галя леко по гръбчето.Понякога заспива и сама търкаляйки се ,но това се случва  в редки случаи Tired
Виж целия пост
# 13
и ние се приспиваме на цицата.биба отдажна не ползваме-по едно време давах му една жаба пална с течност,но сега само цица.скоро ще се гледат с баба и ако е лошо времето...да му мислят,но нашия тати казва, че ако му се спи, ще спи.
Два следобеда се буди след 20-30мин спане,малко мрзнкане и тьрка очите-взимам го на леглото,дажам малко да папа цица и спим двамата-явно се успокояват от присьствието на мама.Успех!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия