Мамите от Овча купел може срещичка да спретнат

  • 12 518
  • 266
Здравейте, майчета от Овча купел!
Това е началото на втората ни темичка  Hug  Надявам се да срещнете приятел или човек, с когото да си побъбрите  Mr. Green
Дъждът е лош враг на срещичките и съм му много ядосана  Crossing Arms
Дано в тази темичка най-накрая успеем да осъществим така дългоочакваната срещичка  Flutter
Хубава вечер и спокойна нощ!


Спина Бифида

АЛБУМЧЕ НА МАМИ И ДЕЧИЦА ОТ ОВЧА КУПЕЛ
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=187145
Потребител - ovchakupelmam
Парола – sre6ta
Виж целия пост
# 1
Здравейте  Hug
Записвам се в новата ни темичка и наистина да си пожелаем много хубаво време.
Аз в момента съм с малкия при моите родители и времето е разкошно така че срещите и разходките ще са ни първи дружки. Laughing
Виж целия пост
# 2
Здравейте!
Скоро ще ме местим в Овча Купел 1 и ме интересува къде се намира детската кухня?
Виж целия пост
# 3
Привет мами, надявам се скоро да се присъединя към вас - очаква се раждането на моя бебок да се случи на 28 юни.
За пръв път виждам тази тема, кои са останалите съседки?
Аз живея в Овча купел 2. Все ми се струваше, че не е много пригоден за дечица този квартал, но напоследък (в последните години) като че ли има подобрение.
Виж целия пост
# 4
Добре дошли на новите мами Hug
Wynche  и аз съм в Овча Купел 2.Аз излизам с едно момиче но в момента тя не е в София и ако искаш можеш да се присъединиш към нас.Аз сега съм сама и  ми е адски тъпо.
Чудя се къде се загубиха всички в тая темичка ..... newsm78
Момичета дайте да си спретнем една срещичка другата седмица някъде пред Дайски примерно..... Peace
Може да е през седмицата.Хайде предлагайте ден аз съм за по всяко време. Hug Hug
Виж целия пост
# 5
Здравейте мамчета от ОК!

И аз се записвам за темичката. Аз съм "прясно" мамче от Овча купел 2. Ще се включа в някоя срещичка по-натам, че още съм зле с организацията на разходките, а и до сега не сме излизали самички.

До скоро.
Виж целия пост
# 6
Чудя се къде сте из4езнали вси4ки, а то- нова теми4ка имало Grinning.Записвам се и аз PeaceЗаглавието е много  хубаво.Дано да е на късмет и наистина да се осъществи най-после тази дълго планувана среща .КОгато кажете- ще направя вси4ко възможно да дойда Peace.Тази седмица ще  работя следобед, така 4е съм свободна преди това. Хайде- ввие сте. Давайте предложения Grinning
Виж целия пост
# 7
Здравейте, мамчета!
Аз съм живяла доста годинки в Овча купел 1 до към 2002г. От тогава съм в Студентски град. До около месец вероятно ще се местим в Овча купел (1 част надавям се). Тъй като педиатъра ми ще е далеч мисля да си търся нов при вас. Чувам добри отзиви за Хлебарова. Кажете повече за нея. Освен че е хомеопат и не бърза с антибиотиците, как приема изключителното и дългото кърмене? Кога, как захранва? Даване на вода? Може ли да й звъня по всяко време, дори и в почивни дни (сама се ограничавам в телефонирането през нощта)? Ще дойде ли в къщи за първия преглед след изписването на бебето?
А в този медицински център в бл. 521 има ли педиатри и добри ли са?
Виж целия пост
# 8
Ето ме пак, последните дни беше плътна програма от яко обикаляне по магазините, че бях много назад с бебешкия пазар, и затова не съм влизала...
Аз съм също "за" среща, само кажете кога и стига да не съм вече в болницата, ще направя всичко възможно да дойда!

За педиатър - Томасе, аз също се чудих тези дни, възнамеряваме с мъжа ми да отидем в понеделник до Доверие да проверим там как стоят нещата. Знам, че те работят със здравната каса. Иначе нямам препоръчан.
Мисля в краен случай да се запишем все пак при някой в Доверие, а пък ако не ни допадне, ще караме бебето до една позната на мъжа ми, която за съжаление работи далече и никак не ни е в района, ама какво да се прави... И ще си плащаме на частно. А този от Доверие само да следи имунизациите и т.н. рутинни неща.
В никакъв случай не ми се записва в АОНСУ-то (нали там ни е кварталната поликлиника), защото на мен от ОК2 ми се струва адски много път дотам, а и няма удобен начин да се стигне. Ако е хубаво времето - както и да е, ама в някоя зимна виелица какво ще правим, ако се наложи?

А тази Хлебарова къде работи? Аз съм доста скептична към хомеопатията, честно казано... Но пък е хубаво, че не бърза да дава антибиотици.
Виж целия пост
# 9
Здравейте, мамчета!
Аз съм живяла доста годинки в Овча купел 1 до към 2002г. От тогава съм в Студентски град. До около месец вероятно ще се местим в Овча купел (1 част надавям се). Тъй като педиатъра ми ще е далеч мисля да си търся нов при вас. Чувам добри отзиви за Хлебарова. Кажете повече за нея. Освен че е хомеопат и не бърза с антибиотиците, как приема изключителното и дългото кърмене? Кога, как захранва? Даване на вода? Може ли да й звъня по всяко време, дори и в почивни дни (сама се ограничавам в телефонирането през нощта)? Ще дойде ли в къщи за първия преглед след изписването на бебето?
А в този медицински център в бл. 521 има ли педиатри и добри ли са?
Добре дошла в нашата темичка. Hug
Аз до скоро бях при Хлебарова.Да ти кажа не е лоша внимателна е и си върши рутинната работа теглене,мерене и т.н.Но ми се струва че с това се изчерпват нейното внимание.Имам впредвид че трябва доста да я поразпиташ за да ти даде някой съвет или ако има проблем да го открие.Поне аз попаднах на един а тя май го беше минала по метър..../ходих на часно и ни откриха рахит а тя твърдеше че няма/.Иначе е за изключително кърмене и късно захранване освен това че във втория месец ме накара да давам сокчета иначе твърдеше че е хубаво да захраня след 6-тия месец.Честно казано добре че е форума иначе ако трябваше на нея да разчитам ...........
Иначе аз съм й звъняла по всяко време с изключение на ноща и отговаря няма проблеми.
За преглед в къщи няма проблеми ще ви посети.
Ами това е в общи линии.Ако има нещо друго питай. Peace Hug
Момичета ако искате другата седмица в понеделник да се видим а...... Laughing
Аз мога да дойда по всяко време. Peace
Виж целия пост
# 10
Аз мога в понеделник сутринта,защото следобед съм на работа Confused
Виж целия пост
# 11
Аз също мога в понеделник. Трябва да отида на запис на тоновете, но ще гледам да го свърша максимално рано и да мога да дойда след това.
Дайски ли казахте? Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Да сутринта примерно към 11.00 часа какво ще кажете?Ами на Дайски понеже почти всички знаят къде е  Laughing
Хайде и другите да се изкажат по предложението.... Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 13
Аз съм ЗА Peace Хайде да си разменим  телефони на ли4ни, 4е не знам как ще се познаем Rolling Eyes.Там се събират доста майки....
Виж целия пост
# 14
Хееейййй, имаше ли срещичка  Flutter  Аз съм всеки ден обикалям по Монтевидео с дечурлигата, но тия дни не съм влизала в темичката и не съм разбрала за събирането  Sad 
Надявам се да се включи някой да разкаже  Mr. Green
Приятна вечер, мами и дечица!!!  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия