гиналгин и бременност

  • 2 638
  • 6
здравейте бъдещи и настоящи майки, Simple Smile
имам следният проблем: от вторият месец на бременността си имам гъбички, докторката при която ходих ме съветваше да не ги лекувам до започването на седмият месец..в последствие я смених и новата ми наблюдаваща ми предписа лечение с гиналгин. Това което ме притесни,  е че в листовката на лекарството пише, че е употребата му е противопоказна при бременност и кърмене......та въпросът ми е някоя от вас ползвала ли го е по време на бременността си или лекарката ми се е объркала с предписанието..

ще бъда благодарна, ако някоя мама има мнение по въпроса и го сподели...
Виж целия пост
# 1
zdravei  ne se riitesniavai ot polzvaneto na genalgin
Виж целия пост
# 2
Gvendi az sam go polzvala po vreme na bremennostta si 2 pati genalgina. Normalno e da pishe che e zabraneno za bremenni i karmeshti vse pak nikoi ne pravi izsledvania na tazi grupa hora,no niama problem. Az imah palno doverie na lekarkata si i go  vzemah bez pritesnenie a sega se radvam na ednogodishna krasiva dashterichka. Ne znam v koi mesec si no spokoino vsichko shte e nared. Napravi si lechenieto po opasno e kogato ne se lekuvat. Jelaia ti vsichko nai nai hubavo
izvini me za greshki no vse oshte se obuchavam savsem sam novichka
Hubava spokoina ...nosht
Виж целия пост
# 3
И аз съм го ползвала по време на бременността.Никакви отрицателни ефекти нямаше при мен.
Виж целия пост
# 4
На мен ми назначиха тези вагинални таблетки донякъде превантивно,защото имам леко течение ,което не е гъбично,но наближава да раждам и за да няма проблеми,док каза да ги слагам вечр по една..Аз също като ги купих малко се притесних,като прочетох,че не са препоръчителни при бременни,но явно лекарите за да ги изписват няма страшно newsm78
Виж целия пост
# 5
здравей Simple Smile
И аз съм слагала Гиналгин и Гинопеварил. Не се притеснявай. Един доктор ми сподели,ч е на повечето листовки ще прочетеш, че лек-вото не е подходящо за бременни. Ако обаче лекар ти каже да го вземаш - довери му се. Те си знаят.
Виж целия пост
# 6
благодаря ви момичета, наистина ме успокоихте. Ще се доверя на лекарката и на вас Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия