Нужен ми е съвет

  • 1 833
  • 3
Тъй като страшно много обичам цветята -  реших да си направя малък разсадник.Притежавам къща с място ,което мисля че ще е идеално за тази цел Rolling EyesНужни са ми съвети от хора ,занимаващи се с подобна дейност,които да ми дадат първи насоки как мога да си оборудвам такъв разсадник newsm17 Предварително благодаря на отзивчиви любители на цветарството , градинарството  bouquet  bouquet  bouquet Желая да отглеждам не само саксийни ,но и доста градински цветя и храстчета Hug
Виж целия пост
# 1
Честно да си кажа, идея нямам, но предполагам, че както и за всяка друга дейност, развиваща се в БГ, ще ти трябват доста разрешителни. Може би, ако погледнеш тук, ще ти се изясни картинката. Пък и идеи може да ти дойдат Wink
Успех ти пожелавам и първа се редя на опашка при теб  bouquet
Виж целия пост
# 2
ох,това е и моя мечта.засега,мисля да се задоволя с малък цветарски магазин.чакам да ми минат сесиите и практиките,и да не ми мине котка път  Praynig
в случая,трябва да намериш опитни градинари.има много растения,който се гледат трудно в парниково условия,пък да не говориме за домашни
предполагам,че ти сама ще си развъждаш цветята(или поне голяма част).потърси специализирана литература,а не от книжките,които се продават за домакинствата.ако знаеш какви грешки намирам  Stop
пожелавам ти много успех
п.с. пиши после какво е станало  Wink
Виж целия пост
# 3
Момичета,благодаря ви за подкрепата  bouquetЩе се боря докрай за това ,което искам да направя.Обещавам,че ще ви пиша как са се развили нещата.Идеи вече имам,остава да ги осъществя Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия