Евромайчета, гласувахте ли за евродепутати?

  • 2 344
  • 63
Здравейте Евромайчета, интересно ми е, дали сте гласували в изборите за Евродепутати и за кого и защо точно за него..Как ви се вижда политическия БГ живот от разстояние? И пука ли ви?
Резултатите ги знаете, сега кажете вие! Благодаря!
Виж целия пост
# 1
Здравей, Евротатенце!
С риск да те разочаровам споделям,
че не гласувах. Не ми дреме. Обичам
цирк и при възможност свиря с уста
на най-опасните номера. Политиката
в БГ ми е странна. Знам кои ще станат
Евродепутати. Знам, че не им пука за
мене. Що на мен да ми пука за тях.
Виж целия пост
# 2
Имах желание,ама нямаше секция.И да,пука ми за полит.живот,но явно на бг народ не.То се видя от последната изцепка  #Cussing out
Виж целия пост
# 3
Не гласувах. В Германия можеше да се гласува само в посолството и консулството. Тук, във Франкфурт, имаме само почетно консулство и нямахме право да гласуваме в него  Wink . Обаче дори да имахме, не знам дали щях да отида да гласувам. Кандидатите за евродепутати се бият кой да отиде, за да получи 15000 евро заплата...Едва ли някой е приритал да отиде, за да ми защитава интересите. Та от тази гледна точка ми е все тая кой ще отиде! Друг е въпросът, че вероятно всичко е нагласено. Все пак не може Илияна Йотова да не отиде. Както и другите от нейния тип.  Hug
Виж целия пост
# 4
за първи път от много време имах желание да си упражня правото на глас
ноооооооооо: наше село много далече от Стокхолм
а и нали сме нация гениална и техническа, все още не може да се гласува on-line или поне по пощата, както в Западна Европа
гледам, сега има вече резултати и уж ГЕРБ са на първо място
ДАНО
Виж целия пост
# 5
Не. Иzобщо нямам желание да си zапълвам прекрасния, слънчев, мърzелив zоннтаг с българска политика.
Виж целия пост
# 6
Здравейте Евромайчета, интересно ми е, дали сте гласували в изборите за Евродепутати и за кого и защо точно за него..Как ви се вижда политическия БГ живот от разстояние? И пука ли ви?
Резултатите ги знаете, сега кажете вие! Благодаря!


пука ми, чета и знам много за политическия живот в бг.
гласуването обаче е сложна работа - няма кой да ме вземе с рейс и да ме закара до избирателната урна Laughing
ще изчакам да изобретят онлайн гласуването.
Виж целия пост
# 7
Ами честно казано съвсем бях изключила, че мога да гласувам за евродепутатите Embarassed А иначе ми пука какво става  в Бг, всичките ми близки и приятелите ми са там, а не се знае, може и ние да си идем един ден.
Виж целия пост
# 8
този път не гласувах
ина4е ми пука определено, в момента набирам сили и при подходяЩ момент запо4ам процедурата за освобождаване от гражданство  Peace
Виж целия пост
# 9
Не мисля, че имам право. От 5 години не съм в България и съм поzабравила какво zначи глад и миzерия (а и се опитвам да не си спомням).

Честно каzано, преди 2 години по се палех на тема България. Сега се опитвам да осигуря старините на майка си и баща си и да не ги оставям да гладуват и боледуват. Раzбрах, че аz ако не го правя, оная ми ти държава няма да го направи. Виж, zа Германия се интересувам, zащото ТАЗИ страна се грижи zа благодата на моето семейство...
Виж целия пост
# 10
Кандидатите за евродепутати се бият кой да отиде, за да получи 15000 евро заплата...
не е това, заплатата им ще е толкова, колкото и ако са депутати в БГ парламент. бягат , милите... чудо невиждано- капитанът първи бяга от потъващият кораб, даже преди мишоците...
Виж целия пост
# 11
Кандидатите за евродепутати се бият кой да отиде, за да получи 15000 евро заплата...
не е това, заплатата им ще е толкова, колкото и ако са депутати в БГ парламент.

Така е, тези евродепутати отиват с бг заплата. Ще намажат следващите. То затова нямаше известни кандидати за депутати.

Иначе, по темата - не, не гласувах. Секцията е сигурно на поне 300 км оттук. Ако въобще има.

И се радвам, че ГЕРБ спечели. Т.е. радвам се, че ДПС не спечели.

Бих се подписала веднага под всеки списък, събиращ подписи за забрана на етническата турска партия. Докато все още имам бг гражданство.
Виж целия пост
# 12
Ауу..100% негласували..Мъка, мдаа..
Виж целия пост
# 13
Ммм-да. Ти, Тони, защо не разпиташ по-близо до теб народа; гледам в някои секции в София са гласували цели 18% от гласоимащите. Срамота, откъдето и да го погледнеш.

Виж целия пост
# 14
Тук е ясно, аз питам Вас сега..И тук и там - все мъка..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия