ЧДГ "Пламъче"

  • 3 121
  • 6
Здравейте,мами.Искам да запиша сина си в тази детска градина.
Всякаква информация ще ми бъде от полза.
Благодаря предварително! Hug
Виж целия пост
# 1
Те са ми клиенти.
Впечатлението ми е добро, но за лични впечатления виж в "нашите деца".
Виж целия пост
# 2
Те са ми клиенти.
Впечатлението ми е добро, но за лични впечатления виж в "нашите деца".
извинявам се, че сменям темата, но какво работиш, че са ти клиенти?
Виж целия пост
# 3
имаше тема с няколко много лоши отзиви за нея  newsm78 пусни търсачката за 'Пламъче'
Виж целия пост
# 4
Шеф съм на продажбите в инвестиционно-строителна фирма.
За въпросните лоши отзиви- за които прочетох и аз, даже се осведомих лично и им показах темата, ме информираха, че става дума са едно единствено дете, което не се в адаптирало като хората и е напуснало.
Това ми обясниха. И съм склонна да вярвам, защото познавам добре системата на частното образование и знам, че понякога има и подобни случаи- с две думи винаги има и някой недоволен.
Виж целия пост
# 5
Не энам  эа другите,но аэ съм шокирана!
2 пъти эвъня в градината,говоря с една и съща жена и чувам раэлични неща!
Първо таксата беше 290лв,после стана 380,а накрая помолих една приятелка да се обади-вече се говореше эа 395лв!
Определено няма да эапиша детето си там!
Моля ви,препоръчайте ми частна ясла блиэо до Стрелбище.
Виж целия пост
# 6
Azzy ти си знаеш, но минах през твоите колебания и лично аз по-голямо доверие имам на това което четях от форума. Вече 2 месеца проучвам частните ясли и толкова ЛС-та изписах че още не мога да си изчистя пощата #Crazy. Днес сложихме край на мъките – записахме Зори в Светлина, дано всичко е наред Praynig!!

Та за Пламъче също се интересувах – не ги знам за кое това едно дете са ти казали, но единият от споменатите случаи е дете, което след това е записано и почти цяла година ходи в държавна ясла … без такива проблеми …. Изводите си направи сама. Аз така и не отидох да ги разпитвам – ако споменатите проблеми са в резултат на субективна преценка, има един факт, който няма как да се отрече -  от де накъде за дете което не се е адаптирало (това май е тяхна работа) ще взимат пълна месечна такса?!? След 10 дневено посещение?
Успех в избора   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия