Tantum Rosa???

  • 1 113
  • 11
Някой използвал ли го е?Четох че бил безвреден.Моля споделете впечатления ако сте го ползвали.
Виж целия пост
# 1
Някой използвал ли го е?Четох че бил безвреден.Моля споделете впечатления ако сте го ползвали.
Ползвала съм го за вагинални промивки при гъбички.Безвреден дори при бременни и кърмачки.
Виж целия пост
# 2
Аз съм ползвала Тантум Роза още в началото на бремеността. Имах гъбички, а доки каза, че не може да се прилагат никакви глобули до края на 3-а месец и затова си правих само промивки с Тантум Роза и външно се мажеш с Клотримазол крем. Безвредни са за бременни.
Виж целия пост
# 3
аз го ползвам и сега понякога!оставя приятно усещане и почиства!
Виж целия пост
# 4
Аз също съм го ползвала!Доволна съм.Чудесен за промивки.
Виж целия пост
# 5
Да, изписаха ми го някъде към шестия месец и нямаше никакви проблеми. Peace
Виж целия пост
# 6
Да,но все пак...бременност и вагинална промивка....не бих го направила. NaughtyМожеш да ги разтваряш и външно да се миеш. Peace
Виж целия пост
# 7
Аз също съм го ползвала!Доволна съм.Чудесен за промивки.
Peace
Виж целия пост
# 8
Аз съм ползвала Тантум Роза още в началото на бремеността. Имах гъбички, а доки каза, че не може да се прилагат никакви глобули до края на 3-а месец и затова си правих само промивки с Тантум Роза и външно се мажеш с Клотримазол крем. Безвредни са за бременни.
И при мен така,но 6м. си слагах и Полижинакс глобули.
Виж целия пост
# 9
И на мен ми харесват тези прахчета, но би ме било страх по време на бременност да си правя промивки.Лошото само при тях е че унищожават както лошите, така и "добрите" бактерии и не трябва да се прикалява.
Виж целия пост
# 10
По време на бременност не се правят никакви промивки, също така до третия месец не се поставят глобули. Иначе прахчетата не са лоши.  Peace
Виж целия пост
# 11
Ползвала съм го, но не като бременна. Най добре се посъветвай с лекаря си Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия