Уред за мерене на влага?

  • 7 056
  • 4
Момичета, знаете ли от къде мога да си купя уред за мерене на влага. Някой има ли такова чудо?
Блгодаря! Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Не пишеш за какво ти трябва точно. Ако става въпрос за измерване на влажността на въздуха- аз си купих преди 2-3 седмици срещу 25 лв от магазин на ТСМ  уред 3 в 1- термометър, влагометър и барометър. Много е красив, дървен, малко прилича на корабен уред. Купих си го , защото очакваме бебе и исках да знам дали влажността в стаята е нормална.
Ако ти трябва обаче за измерване на влажност в под или стени мисля че си трябва специализиран уред ( бях гледала в един сайт, доста са скъпички, от 200 лв нагоре).
Виж целия пост
# 2
Да, наистина не съм написала, за измерване на влажноста на въздуха ми трябва.
А от кой магазин на ТСМ си го взела?
Виж целия пост
# 3
В София е магазина, понеже не знам името на улицата обяснявам горе долу- в една пресечка между ул. Пиротска и ул. Екзарх Йосиф, близо до офиса на Пиреус банк на ул. Екзарх Йосиф. Беше последният обаче и не знам дали има друг.
Уред със същите функции, но с друг дизайн имаше на  -1 етаж в халите, пак в магазин на ТСМ за 28 лв. Кръгъл, иноксов. Ето този ако не се лъжа:
http://tcm.dir.bg/_wm/catalog/item.php?did=14537&df=34613&dflid=3
П.С. От този сайт не може да се поръчва, пробвах и ми върнаха мейл че нямат наличност на нито един от 5тте артикула, които бях избрала #Cussing out
Ако не намериш в посочените от мен магазини можеш да пробваш в други ТСМ-ски, просто тези са ми най наблизо.
Виж целия пост
# 4
Много ти благодаря Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия