ОУ Васил Априлов- Варна

  • 7 164
  • 5
Можете ли да дадете отзиви за това ОУ?
Виж целия пост
# 1
Моята информация е от преди 3 години, тогава знаех "профила " на всяко едно училище в близост до нас / тогава записвах първокласник / . За там знам, че директорката е много " крива " / може да са я сменили вече / и повечето свестни учители " бягат" от там . От мои приятелки, чиито деца учат там, имам противоречиви мнения - някои са доволни, други не , зависи от госпожата !
Виж целия пост
# 2
занесох свидетелството и разбрах че ще бъдем при госпожа Дарина Димитрова. имате ли за нея отзиви?
Виж целия пост
# 3
Това е моето училище Simple Smile За съжаление нямам актуална информация, навремето беше от най-хубавите...
Виж целия пост
# 4
завърших това училите.Мога да кажа че като база е може би най-доброто в града но наистина някои имат проблеми с директорката.Хубавото обаче е че тези някои са само учители.Децата рядко имат прек контакт с госпожата,освен ако ходят (според нея)в не добър външен вид,след което им казва да го променят.



------------
Пиши на кирилица!
Виж целия пост
# 5
y4ila sam tam do 7mi klas i moga da kaja 4e ima gore doly dobra podgotovka no ima y4iteli koito0 sa tam prosto0 za da ima kakvo da praqt no ima takiva kato naprimer edna ot na4alnite daskalki anna boneva koqto opredeleno razbira ot rabotata si
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия