Дневникът на моето бебе

  • 3 494
  • 40
Здравейте от коремчето на мама !
Исках да се запозная с вас мамите от форума, защото моята мама прекарва доста време тук и според мене ви обича, защото на мен ми става мноооооооооооооооооооооого хубаво ,щом тя закисне тука  Grinning
Аз съм на 7 месеца и преди 10тина дни реших да тръгна да излизам от мама, защото нещо е много неспокойна и не ми харесва вече да живея в нея  Thinking но чичковците доктори хванаха мама, накараха й се да си почива повече и тя обеща да ми осигури още малко време спокойствие в коремчето й  Heart Eyes затова се съгласих да не напъвам да излизам . карайте й се на мама- тя все се тръшка и плаче за нещо, аз вече я чувам и започвам да я галя отвътре да спре, защото ми прави много шум като плаче smile3515
иначе в нея ми е много забавно по принцип .  newsm44 ходя с нея на работа , където вече научих всички правила на покера  smile3508, учим заедно за изпити , ходим да ни изпитват ( аз усещам как нейните професори се взират в мене докато се движа  newsm32) , оная вечер дори правихме пищови за изпит  newsm62 изобщо- не ми е скучен живота Simple Smile мама постоянно хапва  всичко, каквото й поискам , не ме лишава от нищо , най-вече сладолед  Crazyмалко напълнях и къщата ми става все тясна . ядосвам се като по4нат да ми 4укат по къщичката и да ме викат да ги поритам- не и не  smile3513 насила не става !
най-обичам , когато мама започне да се смее и коремчето й се притиска в мене Simple Smile тогав аи аз започвам да се смея, само че мама не ме чува , а ме усеща като ритничета . това е нейната магия  Wink
сега отиваме пак да ядем с мама шоколадче . ще се радвам да си пиша с други малки същества или мами  newsm51 до после  newsm08
Виж целия пост
# 1
 Hug Много добре казано! А мама няма ли вече да си почива в къщи и да приключва с работата? newsm78
Виж целия пост
# 2
  202uu    Браво на мама.    bouquet
Виж целия пост
# 3
а мамо на Виктор, ти защо не го извикаш да ми разкаже какво е като изляза от къщичката си  newsm78
а мойта мама още иска да работи като й свърши наказанието вкъщи, защото й е скучно  Simple Smileама още малко ще работи- 1 , 2 седмици .
Виж целия пост
# 4
Браво   bouquet  bouquet  bouquet

Какво би казало моето бебе  Thinking

Може би: когато мама е щастлива се гушкам тихичко в нея и аз се усмихвам  Heart Eyes, а когато е тъжна започвам да я ритам колкото мога по-силно, за да ме усети и да забрави лошите мисли и пак да смее, и да ви кажа -получава се  Party
Виж целия пост
# 5
нещо ми се приспа  Tiredще накарам мама да си легне  smile3524
Виж целия пост
# 6
Здравей бебче , скрито в коремчето на мама! Hug
Аз съм "бати " Калоян!На мен също ми беше приятно да се запозная с твоята мама и теб !
В никакъв случай не бързай да се появяваш, защото си много мъничко  Hugи ще ти е трудно в този толкова нов за теб свят!Твоята мама  е голям човек и отговорен (щом вече има теб Grinning) и сега наистина ще и се накарам -трябва да спре да се ядосва ,  да  се отдаде на почивка  и  да мисли преди всичко колко си мъничко и колко още по притеснена и нещастна  ще се чувства ако ти се появиш по-рано и всички проблеми , които ще има с ранната ти поява!!!
Искам да ти разкажа от личен опит, че  къщичката ти ще ти става все по малка , защото ти ще ставаш все по голямо , но трябва да пораснеш достатъчно за  да си готово за срещата с мама ( аз също избързах  , защото съм любопитко , но само с 5дни)!
Ех ,наистина е страхотно там-в коремчето на мама, хапваш си , спинкаш е понякога е неприятно като ти досаждат и ти почукват докато  си дремеш сладко ,сладко, но пък другото......
Родих се и бях много любопитен да видя тази нежна мамина милувка толкова ли е хубава ако  го няма коремчето , а и  света отвън ми се струваше интересен!
Но в началото ,.....в началото толкова  се страхувах  Shocked , като се появяваха  разни лица(никого не познавах )  и ми се глезеха пред нослето smile3534 , а аз си исках само любимата мама да ме гушка , пее и милва, но се свиква !"Страшните"  лица  помагаха на мама (така тя имаше много време само за мен  baby ), обичат те  , и те  носят когато те боли коремчето (ей, това беше най -лошото в началото) !
Да ти кажа , че тук ще те  карат само  да си хапваш - трябва да си пиеш млекцето на мама breastfeeding, и те заболяват бузките , то след масаж се оправят, но си е труууудно!
Аз ще отивам с мама на разходка и за сега спирам!
Еййййййй не бързай ,стой си в коремчето още малко! Wink
Приятелски поздрави !
Калоян
Виж целия пост
# 7
Браво!    love001:Много увлекателен разказ за живота вътре в коремчето!Желая ви много здраве и късмет и на двамата smile3521
Виж целия пост
# 8
аз пък съм едно бебенце,за което казват,че е момиченце,ама не е сигурно Laughing не че ми пука Sunglasses много ми е добре в коремчето на мама-мързелувам си отскоро,иначе преди това-работа,изпити,а и мама изобщо не се хранеше добре-хапваше солетки и царевични пръчици ooooh! сега сме вкъщи и си угаждаме Whistling спинкаме,разхождаме се и мама все ми купува разни неща Grinning понякога,когато мама се ядоса за нещо,аз я погалвам,за да и напомня,че щом двамата сме добре,всичко друго е без значение Simple Smile много обичам татко да си дойде от работа и да ме погали през коремчето на мама Heart Eyesза да им привлека вниманието,понякога ритам много силно.много обичам нощем,докато те спят,аз да си играя Joy малко ми отесня обаче-след месец може би ще трябва да излизам,та се чудя какво ли е навън newsm78
Виж целия пост
# 9
 Grinning
здравейте пак Simple Smile
здрасти, бати Калоян Simple Smile
''Но в началото ,.....в началото толкова  се страхувах  Shocked , като се появяваха  разни лица(никого не познавах )  и ми се глезеха пред нослето smile3534''
 smile3512 smile3514 newsm09 това не мога да си го представя ...

''и те  носят когато те боли коремчето ''
а коремчето винаги ли те боли ? newsm78 мен досега нищо не ме е боляло, така че незнам какво е .ставало ми е тъжно, когато на мама й е тъжно, но незнам какво е да те боли коремчето  smile3504

ама то и навънка май си е интересно- щом ходите по разходки и те гушкат разни други хора  Joyама щом казвате, няма да излизам още  icanflyще си говорим от тука  Party
Виж целия пост
# 10
 smile3501 Браво! Много сладко разказче. love001 И ние с нашия бебчо редовно си похапва сладолед и шоколад. Даже тати ни казва, че сме заприличали на слончовци  Joy Бебчо да не бърза да излиза, че има още мноооого да расте   bouquet
Виж целия пост
# 11
Малък бебчо и мамо направо ми напълнихте душата,на мен passifier и на мама.Аз се казвам Питър и много обичах да си похапвам в корема на мама,ама сегане  не ми е толкова вкусно да си ям сам,а тя само се опитва да ме тъпче,а аз не ям ли не ям  Close
Виж целия пост
# 12
що не папаш, бе малък бебчо? мама ще плаче  Naughty
Виж целия пост
# 13
Здравейте бебоци,
искам и аз да ви разкажа за моето пътуване  към  Големият свят- преди да стигна дотам искам да ви помоля да бъдете добрички и да се държите прилично- това прави  вашите мами спокойни и много щастливи.
Аз бях инато бебе в корема на мама -  вдигнах мерника на лекарката  още на първият скан  защото тя  сложи на маминия корем нещо много студено и лигаво  пфууууууу и  си вря носа къде не и  е работа( гледа ме 15 мин  а аз тогава нямах  дрешки и ме беше срам).Реших да си отмъстя- на всеки следващ преглед заемах най- неподходящите пози , които затрудняваха работата и .И така продължих  с маимунджалъците докато един ден докторката каза на мама че ще трябва да и режат коремчето защото аз съм бил обърнат обратно и  не мога да изляза нормално. newsm78
Когато мама се прибра у дома аз видях колко   е притеснена от това което и казаха- страхуваше се най вече за мен и за това как ще се справя с грижите  към мен след операцията ( баба нямаше как да дойде при нас)
Времето минаваше , на мен ми беше много хубаво в коремчето на мама, но денят на операцията приближаваше.Типично в мои стил реших да скроя един последен "номер".Мама трябваше да отиде в болницата вечерта преди деня на операцията за пред операционен преглед.Всичко с мама беше добре- тя се беше вече примирила  с това че няма да може да се наслади на естественото раждане.Стана ми мъчно  като видях как моята мила мама  стиска ръката на татко и    го моли да и обещае че  винаги ще се грижи за мен ако нещо стане с нея.И за всичко това "виновен " бях аз.Веднага се обърнах и заех най добрата позиция за раждане и когато  докторката  за последен път  реши да види как съм разположен аз ги изненадах приятно........ Joy Joy Joy
Мама и татко не можеха да повярват на очите си, но тайничко мама се радваше.
Така с главата надолу издържах до края на бременността- вече бях най - доброто и послушно бебенце.Един ден преди термина на мама  гледахме с тати как Ливерпул бие Барселона.В деня на термина спуках на мама водите и тя знаеше че ще се появя скоро.Вземаха ни  в болница където всички много се радваха на мама и на мен и ме чакаха да почна  да  излизам.И така моето пътуване към Големия свят беше почти в края си- на 23 февруари ( Денят на Съветската Армия) се родих Аз - Сам( баба позна датата).Тежах цели 3.100 кг и бях 48 см.татко все още разказва на всички за раждането и как това било най вълнуващото преживяване в живота му.Каза как след като съм изскочил от коремчето на мама съм проплакал само малко а след това съм отворил големите си очи и съм започнал да гледам любопитно навсякъде.От първата минута знаех че моите мама и татко ме обичат безпределно много и че ще ме гледат с нежност и любов.
Това е!
Вчера направих подарък на мама и се смях с глас за първи път.Мама се разплака от радост!Милата ми майчица колко я обичаме всички.  bouquet
Като за последно( и аз  почнах както при награждаванията на големите звезди) искам да благодаря на Джо( тя беше млада и сочна акушерка, която ми помогна да изляза), на  докторката , която се погрижи за мама след това, за целия мед персонал , които  правеше всичко възможно  за нашето удобство......Благодаря ви!  bouquet  bouquet  bouquet
Мили бебоци наслаждавайте се на дните си в коремчето на мама и бъдете послушни.А когато  пристигнете в Големия свят  ще срещнете хората които най много Ви и Ще Ви обичат- МАМА И ТАТИ!
До скоро виждане- ако искате да си играем заедно аз съм всеки ден на катерушките пред блока  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Сам
Виж целия пост
# 14
добро утро на бебоците и на мамите  Heart Eyes

''Аз бях инато бебе в корема на мама -  вдигнах мерника на лекарката  още на първият скан  защото тя  сложи на маминия корем нещо много студено и лигаво  пфууууууу и  си вря носа къде не и  е работа( гледа ме 15 мин  а аз тогава нямах  дрешки и ме беше срам)''

даааааааааааа, и аз не мога да разбера мама как позволява чичо доктор да ме пипа през коремчето и с онова лигавото нещо  Naughty и аз винаги сес криех нарочно , отначало си мислеха , че съм момиченце и мама много се радва hahaha после разбрах, че мама ме вижда на тези прегледи и си говори с мене , затова реших да й се показвам , защото това я правеше щастлива и мен също  Winkпоказвах й личицет си и тя плачеше от щастие, карчката, махах й с ръка и накрая показах , че съм момченце  smile3521 - да спре мама да ме нарича с женски имена  Joy

ти  , бебе Сам не си бил много непослушно бебе, щом си се обърнал навреме и си почакал навреме да излезеш Simple Smile   bouquet и ние с мама мислено си обещахме да не бързам, защото трябва да порасна , а и мама има мноооооого тежка сесия и трябва да я мине, докато аз съм още  вътре  baby_neutralвярно, че вече ми се идва да си играя с вас, но....нищо! вие няма да ме забравяте  Heart Eyes Hug сега с мама отиваме да се къпе и да ми прави странен шум с водата по коремчето  Crazy
до после  bowuu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия