Venus - кал и нощен антицелулитен гел

  • 9 883
  • 10
 Здравейте!
От ровичкане по форума разбрах за антицелулитната кал. Веднага се отправих към аптеката и там освен нея видях и други продукти на тази марка. Естествено се зарибих от обещанията по етикетите и си взех и калта и нощния гел обещаващ намаляване на обиколките на бедрата с 1,5 см за 14 дни и с 2,8 за 28 дни. Ползвам ги от седмица и малко и да ви кажа наистина като че ли има страхотен резултат! Тъй като започнах и нещо като диета,
може и намалените обиколки да са от това, но пък силно ме съмнява тъй като не спортувам въобще, а и диетата ми се изразява в хапване на всичко но в по малки количества.
 Някой друг използвал ли е тези продукти и какво мисли за тях?
 А аз след края на процедурите ще ви информирам за резултати
Виж целия пост
# 1
Подхвърли пове4е инфо за  тези продукти де....цена,намират ли се лесно,линк - такива работи.Завидях ти неблагородно  Twisted Evil
Виж целия пост
# 2
И мен ме интересува цената, също дали имат загряващ или охлаждащ ефект. Иначе съм виждала техни неща в магазини Драка, но нямам възможност сега да отида до там...
Виж целия пост
# 3
можеш ли да напишеш състав, съдържа ли кофеин и ментол?
Виж целия пост
# 4
 Намерих ги в аптека Ремедиум. Цената е повече от прекрасна 14 и нещо за калта / 400 мл / и 17 и нещо за нощния гел / 200 или 250 мл/. Калта загрява а нощния не я усещам /може би щото спя кат пън/. И при двете се увивам във фолио.
Виж целия пост
# 5
Аз ползвам калта. Като че ли има някакъв ефект. Ефектът е загряващ, кожата ми се зачервява, но не щипе, нито пък имам неприятно усещане.
Да отбележа само, че съм на лееека диетка, взимам Кларинола и от време на време спортувам по малко. Така че, не знам от кое от всичките неща ще да е този ефект, който наблюдавам  newsm12
Виж целия пост
# 6
Аз вече свърших първата кутия от калта(май не е много икономична).Минах и един курс антицелулитна терапия+повече вода и салатки.После си купих и един гел на "Дева"(от който повечето жени казват,че са доволни),ползвам и едни полски ампули,правя и масажи с кафе....
Много съм упорита , но при мен чудесата ги няма.Все още целулита е видим , но може би кожата ми стана по-мека.
Все още не съм се отчаяла напълно,търся правилното лечение.
Виж целия пост
# 7
Намерих ги в аптека Ремедиум.
Моля,кажи къде е тази аптека,защото аз се скъсах да я търся тази кал и никъде я няма  Tired!Благодаря   bouquet!
Виж целия пост
# 8
Ето къде са: http://www.remedium-bg.com/showpage.php?PageID=1
 
В тая верига аптеки има от пиле мляко! Simple Smile
Виж целия пост
# 9
можеш ли да напишеш състав, съдържа ли кофеин и ментол?

От прочетеното в състава не видях да съдържат кофеин и ментол, но тъй като в момента съм на работа и няма как да видя какво съдържат ще пиша довечера
Виж целия пост
# 10
  bouquet!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия