Ол инклузив в Сейнт Елиас

  • 4 808
  • 10
Здравейте!
Подходящо ли е да отседнем в хотел Долфин Марина, Марина или Рубин с дете на 1 г. и 4 мес.?
Имате ли впечатления?
Благодаря!
Виж целия пост
# 1
Впечатленията ми не са пресни, но от трите бих препоръчала Долфин. Долфин Марина и Рубин са на плажа, а първият е разположен почти в парка на Гранд хотел Варна. Храната беше добра, анимацията не струваше, но детето е мъничко, за да разчитате на това.
В Долфин Марина бяха съсредоточени повечето мероприятия за възрастни и си беше шумно. Плажната ивица е съвсем символична и е почти изцяло разположена под Рубин.
Виж целия пост
# 2
Миналата година Юли бяхме в Долфин-Марина. Дъщеря ми беше на 1 год. и 4 мес.
Подкрепям горното мнение. Х-л Долфин е сред зеленина, а Долфин-Марина е на крайбрежната, но пък гледката към морето си струва. Всеки има различен вкус. Иначе за децата там е супер, има площадки и много полянки.
Ние бяхме там благодарение на мацките от форума. Има много отзиви за Сейнт Елиас, поразрови се с търсачката.
Ако се сетиш още нещо питай на лични, няма проблем, ще ми е приятно да си спомня за миналогодишното моренце....
Виж целия пост
# 3
Много благодаря!
А спомняш ли си дали има някакви детски прощадки?
Виж целия пост
# 4
Благодаря, Барфли!
Виж целия пост
# 5
Паркът на Гранд хотела е голям и хубав. Отстрани на Долфин имаше стая за игра на децата и няколко люлки.
Рубин и Долфин Марина са бетон и стъкло. Ако има нещо, ще е вътре. Не виждам къде другаде.
Виж целия пост
# 6
rkavaldjieva, ето една от темите за Св. Константин
Виж целия пост
# 7
и пак  Party

Долфин, Долфин и само Долфин  Peace
Виж целия пост
# 8
За мен това е идеалното място за почивка с малки деца Peace
Виж целия пост
# 9
Това е любимото ми място! През 2005 там направихме бебо в Рубин и тази година мисля пак да сме там, наистина е много удобно ако си с малки деца, освен това мисля, че в гранда има специален детски кът, който можеш да ползваш. А на басейна на гранда под дърветата е чудесно за следобеда.
Виж целия пост
# 10
За мен това е идеалното място за почивка с малки деца Peace
PeaceНаистина там е страхотно. Това лято пак сме там,само живи и здрави.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия