Как си опзвате косата, дългокоси мами?

  • 1 850
  • 53
 Моята коса е доста дългичка и бебка напоследък е решила, че е много хубаво да я дърпа и да откъсва от нея! Laughing
 А то си боли! Confused Най ми е удобно да си я хващам отзад с щипка, но все пак мишлето я докопва и дърпаааа! Crazy
 Другият вариант е да заприличам на Росица от Vip Brother! И да стана мама с КОК!
 Вие опазихте ли си косите от малките нашественици?
Виж целия пост
# 1
ходих вързана цяла година. Сега съм с пусната коса на работа, а като се прибера вкъщи се връзвам. Мойто дете не ме е скубало, но ми беше неудобно да ми е пусната косата, а и падаше. Така ми беше по удобно.
Виж целия пост
# 2
Аз също си връзвам косата когато съм в нас, но бебока пак намира негови начини за скубане Laughing
Виж целия пост
# 3
Ох, мен също ме дърпа за косата бебка, връзвам я, друго спасение няма  Peace
Виж целия пост
# 4
Моята коса също   е дълга до кръста и от опит знам,че само вързана е спасението..или си я сплети на плитка.. Simple Smile Hug
Виж целия пост
# 5
Вързана или не успява да ме докопа и е много щастлива от този факт Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Аз не успявам да се опазя TiredМного обича да си играе с косата ми.На всичкото отгоре в къщи не мога и шнола да сложа,защото,като ме види вързана,започва да реве и вика "Нолу,нолу-неее"/да си махам шнолата/.Да се чудиш да се смееш ли,да плачеш ли Thinking
Виж целия пост
# 7
Засега никак. Скубе ме постоянно - хваща, дърпа и не пуска hahaha Ще трябва да взема сериозни мерки.
Виж целия пост
# 8
Яко скубе и връзването не помага, но и това ще изтърпим. Ако някой знае спасението, което да е далеч от постригване на косата да каже.
Виж целия пост
# 9
Няма опазване, скубнята е пълна...  Joy
Виж целия пост
# 10
Ох, мен също ме дърпа за косата бебка, връзвам я, друго спасение няма  Peace
Peace
Виж целия пост
# 11
Никак не я опазвам, не мога. Връзвам я, слагам шноли, правя кокове и пак ме скубе. В момента в който я взема и тя е хванала косата. Напоследък даже е решила, че това е идеалният начин да запазиш равновесие когато те носят и в същото време да се въртиш на всички възможни посоки за да не би случайно да изпуснеш нещо интересно. Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Ходих и ходя много често с вързана коса.Така ми е удобно.Не го правя специално заради дъщеря си.Помага,макар че пак е имало случаи да ме докопа за опашката.
Виж целия пост
# 13
мнооого трудно ooooh!
Виж целия пост
# 14
И аз съм с дълга коса и постоянно е вързана в къщи.И въпреки това бебка пак намира начин да дърпа:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия