Коса!!!

  • 1 078
  • 10
Искам да ви питам нещо , косата ми по принцип е много черна не съм я боядисвала никога но имам бели кичури от 1 година съвсем на скоро ги поднових  за 4 път и то само отпред но вече ми писнаха и си искам моят цвят да знаето нещо от което кичурите изчезват  Rolling Eyes ако знаете нещо ще съм безкрайно много благодарна  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
С боядисване - друго няма...
Може косата ти да светлее малко на местата на кичурите, но след второто, третото боядисване мисля, че ще се заличат.
Виж целия пост
# 2
С боядисване най - лесно ще ги заличиш, но ако не искаш да се боядисваш повече може да пробваш с разните му там оцветяващи шампоани. Аз не съм ползвала, но съм чувала и добри отзиви за тях. Но не знам до колко са покривни ...
Виж целия пост
# 3
Да, с боядисване, няма друг начин
Виж целия пост
# 4
боядисване. Peace
Виж целия пост
# 5
Какво друго?Освен боя не се сещам. Thinking
Аз преди около година бях решила да си оставя естествената коса и го направих,но имам някой и друг бял косъм,тях ги изрязвах до дъно и внимавах като порастнат,пак да ги резна,че много стърчат,но това не ти го препоръчвам,ако твоя кичур е по дебел Thinking
Виж целия пост
# 6
Боядисване - не боядисване - ако са изсветлени пак избиват, независимо от качеството и цената на боята. Аз така се мъчих с едни руси кичури (косата ми е кестенява) около година, докато порасне косата и докато ги подстригах Confused Почти еднакво е времето за измиване на трайна боя (3-та степен) и на полу-трайна (2-ра степен, например Кастинг на Л'ореал) Peace
Виж целия пост
# 7
еми ще по стоя до края на юли така да може да се изсветлят маничко и хем косата да порасне и ще слагам боя  миси за отговорчетата  Hug
Виж целия пост
# 8
 doh doh dohАма аз какво съм чела?!
Извинявай но съм разбрала,че имаш естествени бели коси на кичури......нали има такива случаи...Ама че съм,ще извиняваш,сигурно много тъпо е звучал отговора ми,но сега си открих грешката Embarassed
Виж целия пост
# 9
doh doh dohАма аз какво съм чела?!
Извинявай но съм разбрала,че имаш естествени бели коси на кичури......нали има такива случаи...Ама че съм,ще извиняваш,сигурно много тъпо е звучал отговора ми,но сега си открих грешката Embarassed
хехе няма проблем понякога и това се склучва
Виж целия пост
# 10
Може да пробваш и с черна къна..Поне на моята коса тя е много по-трайна от различните му там бои, които падаха на втората седмица!  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия