Въпрос за температура

  • 2 464
  • 31
Здрасти, момичета!
Питането е каква нормалната ТЕЛЕСНА температура при евентуално имплантиране? Стигам 37 градуса, нямам оплаквания като цяло, но ако се вдигне още .... И какво да пия изобщо?
Благодаря ви!
Виж целия пост
# 1
 Praynig стискам палци да си бремена..ама не пии нищо за сега..ако се вдигне темп.към 38 тогава се шашкаи и тичаи н а ДОКИ
Виж целия пост
# 2
Миличка, при мен след ову винаги се вдига освен БТ и телесната. Стига 37.3 понякога. Като печка съм.  Mr. Green Сега докато съм бременна съм на моменти - понякога изгарям от температура, друг път съм лед студена. Ако нямаш осножание да мислиш, че си настинала не пий нищо като хапчета. Ако имаш симптоми на настинка - Парацетамол.
   Успех, слънчице, УСПЕХ!!!  Hug
Виж целия пост
# 3
И при мен ТТ след овулация се вдига доста и през деня поддържам между 37.00 до 37.5. Вначалото се шашках доста, но вече знам от какво е и това е без да съм бременна. Не пия нищо, ако стане към 37.7 вече се замислям. Успех и дано сте успели.
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви, момичета! Поуспокоиха ме вашите отговори. Темп. сега ми е 36.5, което е нормално. Благодаря и за ппожеланията. Дано .. Praynig
Виж целия пост
# 5
Arcana, ТТ въобще не е сигурен индикатор Thinking, тъй като се мени под влияние на много външни фактори.
Не разчитай много-много на нея. По-добре гледай БТ  Peace
Виж целия пост
# 6
Bec, зададох въпроса поради опасения от настинка, не като индикатор за бременност (за това има време). Тези дни не спря да ме вали, а температурка сега е последното, което ми трябва.
Благодаря още веднъж на всички за отговорите!  bouquet
Виж целия пост
# 7
Съжалявам  Embarassed, подведе ме думата "имплантация" в първия ти пост, явно и другите момичета също, и помислих, че се съмняваш за бременност Peace Hug
Виж целия пост
# 8
Бе аз се надявам на бременност. Но чак след около седмица ще има шанс да стане ясно ....
Хубав ден!   bouquet
Виж целия пост
# 9
Ха, дано!  Praynig
Виж целия пост
# 10
ДАНО ДА Е БЕБЕ smile3522 Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 11
Спокойно можеш да пиеш парацитамол .
Виж целия пост
# 12
Какво стана чакаме резултат
Виж целия пост
# 13
Не психясвайте момичето!!!  box
 Всички сме в мъчително очакване, тя си знае.  Hug
Виж целия пост
# 14
ОК   Peace Peace Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия