На кой ден след овулация?

  • 1 381
  • 8
На кой ден след овулация трябва да се усетят някакви признаци? Praynig
Виж целия пост
# 1
Не искам да те раzочаровам, може доста време да мине докато усети6 не6то. Прочети zакованата тема zа ранни приzнаци. Но отсега 6те ти кажа, че всеки тук 6те напи6е раzлични симптоми. При всеки е раzлично. Най добре иzичакай две седмици и си направи тест. Желая ти да е това, което иска6.   bouquet
Виж целия пост
# 2
Виж закованата тема за първите признаци. Oбщо взето към 7-8 седмица се появяват признаците, а това е дооооооооооста след закъснението  Peace. Да не говорим, че изобщо не е задължително да има признаци. Дано да е това, което искаш fingerscrossed
Виж целия пост
# 3
При мен имаше признаци чак когато започна да рита Laughing
Виж целия пост
# 4
Аз с първата бременност непомня вече.
Втората бременност веднага усетих още преди теста ми ставаше гадно и до края на третия месец.Сега май нямам изявени усещания все още,кой знае.При всеки е различно и с всяка бременност също. Peace
Виж целия пост
# 5
Всеки организъм е различен !
Някой го усещат още първите дни , други дори не разбират какво става !
Виж целия пост
# 6
Не искам да те раzочаровам, може доста време да мине докато усети6 не6то. Прочети zакованата тема zа ранни приzнаци. Но отсега 6те ти кажа, че всеки тук 6те напи6е раzлични симптоми. При всеки е раzлично. Най добре иzичакай две седмици и си направи тест. Желая ти да е това, което иска6.   bouquet
ТАКА Е ПРАВА Е
УСПЕХ EFP EFP EFP smile3504 newsm30
Виж целия пост
# 7
При мен имаше признаци чак когато започна да рита Laughing
Peace Grinning
Виж целия пост
# 8
Не искам да те раzочаровам, може доста време да мине докато усети6 не6то. Прочети zакованата тема zа ранни приzнаци. Но отсега 6те ти кажа, че всеки тук 6те напи6е раzлични симптоми. При всеки е раzлично. Най добре иzичакай две седмици и си направи тест. Желая ти да е това, което иска6.   bouquet
ТАКА Е ПРАВА Е
УСПЕХ EFP EFP EFP smile3504 newsm30
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия