Може ли бебето да има алергия без тялото да дава признаци да това?

  • 439
  • 5
Дали някой може да ми даде отговор на този въпрос и да е достатъчно обоснован Thinking А какви са признаците за хранителна алергия? newsm78 Може да ми ги изброите всичките Praynig А може ли алергията да се надрастне и кога? Благодаря предварително на всички мами,включили се в тази тема   bouquet
Виж целия пост
# 1
Той въпросът, зададен по този начин, не предполага конкретен отговор. Може би ако кажеш какво имаш предвид, ще бъде по-лесно.
Ако тялото на бебето не дава признаци за алергия, ти по кой начин би разбрала, че то е алергично?
Опитай пак  Wink
Виж целия пост
# 2
Зная, че с времето може да изчезне алергия. А за признаците - мисля, че трябва да има някаква видима реакция  - организмът да се съпротивлява на причинителят на алергията.
Виж целия пост
# 3
Давам много силни алергени на детето,но след като няма видимо никаква реакция от страна на тялото знами то не е алергично, така ли?
Виж целия пост
# 4
Какви алергени даваш?
Виж целия пост
# 5
Сега аз,ако ви кажа какви алергени давам,вие сигурно ще ме помислите за ненормална и сигурно ще си кажете,ма то ще се обрине от това.Може ли алергията да се изразява вътрешно(вътре в организма) , а не отвън по тялото?Сигурно не.Има ли друг начин да се разбере за наличието на алергия, освен по промените на тялото?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия