Моля за помощ

  • 2 943
  • 32
Молбата ми е към мами, които имат ненужни и/или омалели бебешки дрешки...

Става въпрос за една млада майка с бебче на точно 7 дни...
Объркана и уплашена мама на едно кротичко и сладичко момченце  Heart Eyes

Омъжена е за чужденец (от Африка), който не е могъл да си намери работа в България и се е принудил да работи в Гърция, за да издържа семейството си.
Търси работа постоянно, но работодателите явно предпочитат "наши"  Confused
Дори по време на цялата бременност са били разделени  Sad, мъжът се връща в България малко преди да роди...
Не могат да разчитат на родителите си - нито морално дори...

Моля мамите, които могат и имат желание да помогнат с нещо, да го направят...
Бебчето си има само легълце (втора употреба, закупено от Продавалника), няколко бодита, ваничка...

Благодаря ви предварително за разбирането!   bouquet

П.С. За желаещите да помогнат ще дам коррдинатите на мамата на ЛС.
Виж целия пост
# 1
Ох, дано да се намери някой който да помогне! Не съм в БГ, иначе щях да се включа.
Виж целия пост
# 2
Свържи се с мамите от форума, които отговарят за благотворителността. Там със сигурност ще ти помогнат. "Движение на българските майки". Там много майки сме давали и дрехи, и други неща! Успех!
Виж целия пост
# 3
Виж тук http://www.bg-mamma.com/index.php?board=50.0 много майки предлагат дрешки и други вещи за бебчета. Също така там ще намериш ДБМ, които сигурна съм ще помогнат. Дрешките и вещите от дъщеря ми в момента са при друго бебче, но съм сигурна, че ще има много майки, които да помогнат.
Виж целия пост
# 4
За съжаление не мога да помогна - тепърва чакам първо бебче. Но ако разкажеш от какво разбира момчето, какво умее, може пък някой да помогне да му се намери работа... Което би било дори и по-добро...
Виж целия пост
# 5

DessiJ
и sharli, ще гледам да се свържа днес или утре с мамите, за които сте писали.
Благодаря за идеята!   bouquet  bouquet

katiABV, говорих с майката вече, ще напиша за уменията на съпруга й, за това какво е работил досега и т.н., може пък и някой да помогне с намиране на работа.
Малко се съмнявам това да стане чрез форума, но кой знае... дано  Praynig

Няколко мами вече са ми изпратили ЛС-и, сега ще им пусна координатите на мамата, която е в нужда...
Благодаря ви момичета!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 6
Искам да го кажа на всички, за да знаят.Свързах се на лични с Маминка за координати на въпросната майка и след като и се обадих тя каза,че съм в грешка тя нямала нужда от нищо такова.Кой си прави тази нелепа шега?
Виж целия пост
# 7
Тъкмо щях да се поинтересувам от уменията на таткото и от гражданството му, за да съдействам за намиране на работа....Наистина ще е грозно, ако не е вярно.
Може пък майката да се е притеснила. Надявам се да е така.
Виж целия пост
# 8
Още от самото начало тая история ми звучеше съмнителна  Close  ooooh!
Виж целия пост
# 9
Е как така бе хора. Може ли да се злоупотребява с такива неща. А аз дори бях решила да се обадя на една мама от "Движението" да се свържат с жената и да видят какво могат да направят. Това наистина е безобразие #Cussing out
Виж целия пост
# 10
Ако си мислите, че аз се шегувам с вас - не е така.  Naughty
Не ме бива по това.

Инициативата за тази молба беше моя, но преди да пусна координатите на мамата по ЛС-ите, се обадих до нея и я предупредих, а чак след това написах името, адреса и телефона й.

Тя остана възхитена от това, че мамите са решили да им помогнат.
Беше щастлива дори, така ми се стори...

Да се е притеснила, не вярвам, от какво  newsm78
Ох, аз обаче се притесних...

Утре ще й се обадя пак, и ще я попитам - тя ли е вдигнала телефона и/или какво...

А друга мама, освен rvatova обаждала ли се е?

Обещавам още утре да ви пиша пак!
Виж целия пост
# 11
Още от самото начало тая история ми звучеше съмнителна  Close  ooooh!

Съмнителна, защо?
Би ли споделила, моля!
Виж целия пост
# 12
Здравейте,
аз съм мамата, която има нужда от дрешки и други нещица за бебо, а Маминка просто се опита да ми помогне. Трябва да призная, че ми беше страшно неудобно като разбрах, че Маминка е публикувала това съобщение,затова като говорих с мамито, което се обади и казах "да не се притеснява", в смисъл, че наистина не искам да притеснявам никого с това. Съжалявам, че си е помислила, че е измама. Благодаря ви предварително за разбирането.
Виж целия пост
# 13
Аз също мога да помогна с една голяма торба дрешки - пишете ми на ЛС как да ги пратя
Виж целия пост
# 14
Здравейте,
аз съм мамата, която има нужда от дрешки и други нещица за бебо, а Маминка просто се опита да ми помогне. Трябва да призная, че ми беше страшно неудобно като разбрах, че Маминка е публикувала това съобщение,затова като говорих с мамито, което се обади и казах "да не се притеснява", в смисъл, че наистина не искам да притеснявам никого с това. Съжалявам, че си е помислила, че е измама. Благодаря ви предварително за разбирането.
Това всъщност,което ми каза е че има някаква грешка.И аз наистина съжалявам,че се обадих така или иначе бях приготвила тези неща за дом "Майка и дете" и след тази история с телефонния разговор се връщам на първоначалния си план.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия