Детето започна да се държи странно...

  • 1 763
  • 8
Събуди се тази сутрин с рев-писък и започна да се тръшка в леглото , да се върти много бързо като пумпал и да си удря главичката в таблата , като го взема на ръце прави мост , подскача   като див звяр.........ужасно съм притеснена.....да звъна сега на лекар какво да обясна...хипер нервност ли е ?...
И преди се е тръшкал така  , но скакто сега...пък и да се събуди чак
      В момента е с бронхит и  има кашлица няма температура, имунизиран е за менингит ( с рентаксим)Вчера пък следобеда падна по гръбче , но не се разплака - има ли връзка?....
Виж целия пост
# 1
Какво стана говори ли с лекар? За мен това е спешно...
Виж целия пост
# 2
Веднага го заведи на лекар!!!
Виж целия пост
# 3
Веднага го заведи на лекар!!!
ама наистина веднага!
Виж целия пост
# 4
       Естествено , че го заведох на лекар веднага  , но при личната и коментара и беше неестествен и звучеше точно така:
                  " Откъде да знам какво му е било, нали е болно нормално е да се буди нощем...."  #Crazy #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Crazyкоментара е излишен
За падането каза , че щяло да го боли все пак ако е сериозно...
        Само сутринта може би стопих 1 кило от притеснение , а детето си заспа най -спокойно след екшъна  и се събуди много весел , дори на прегледа ( винаги така става)  танцува и пя песни на  личната и ..нямам думи вече...какво да кажа....какво да правя????
Ще го следя разбира се ...ако пак стане нещо подобно на какъв лекар да го заведа newsm78
Благодаря за вниманието майчета
Виж целия пост
# 5
ушите проверявали ли сте? щом е болен, може да се е пренесъл проблемът...това поведение на това ми прилича.
дано сте се разминали с неприятностите Praynig
Виж целия пост
# 6
Ами да натисни леко ушичките, виж за лимфни възли под челюста, опипай коремчето, погледни зъбките т.е. гледаш дали не го боли нещо. Ама и какво очакваше да ти каже личната?  Laughing
Виж целия пост
# 7
да не би да е сънувал кошмар. newsm78
Виж целия пост
# 8
Моята дъщеря изпадна два пъти за един ден точно в такъв пристъп. Оказа се отит...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия