До мамите в Гърция!!!Моля......

  • 803
  • 5
Здравейте!Сестра ми има бебе на 1 месец.Живее в Гърция на остров Миконос.В момента е в България,но си тръгва след 1 седмица.На Миконос чешмяната вода не става за пиене,пият само минерална.Моля,да ми кажете с каква вода  приготвяте АМ и каква вода давате за пиене на вашите бебета,защото педиатърката е казала че минералната вода не  може да му се дава,нито да се преварява.  newsm78
Виж целия пост
# 1
Знам от една моя приятелка тук в Гърция преваряваше на бебето трапезна вода, има я по суперите. Да пита за фисико епитрапезио неро.
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти много информацията! Grinning
Виж целия пост
# 3
Az imam sin na 2,5 godini,koito e roden v Athina.Parvo mu prevarqvah voda ot cheshmata,sled tova mu davah mineralna.Tuk v magazinite ima voda za decata.Mineralnata voda moje da se prevarqva,kazal mi go e pediatara na sinat mi.
Виж целия пост
# 4
Няма ли трапезна вода newsm78
Виж целия пост
# 5
Ima,dokolkoto znam,no az ne sam davala.Prevarenata var6e6e rabota.ima i ne6to drugo,tuk se smqta 4e na bebeto mu stiga karmata(ili mlqkoto s koeto se hrani).Voda se dava mnogo po kasno.Az specialno dadoh ot 4 den-parviqt sled bolnicata.Imat po razli4ni metodi na zahranvane
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия