Кръщенка....

  • 1 691
  • 38
Ще се кръщавам през идните месеци и поканих колежка да ми стане кръстница...
До тук добре.... Ама сега ми сервира, че май не можело да ми бъде кръстница, защото тогава щяла да бъде в цикъл и според някви си работи (църковни някакви, може би Rolling Eyes) май не бивало или не можело да ме кръсти...
Някой има ли такава информация, защото хем ми звучи църковно, хем фантасмагорско...  Whistling
Виж целия пост
# 1
 Е кой ще разбере ? Няма да казвате на попа и готово !  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
Нали няма да я топят нея в казана - няма да оцапа положението.
Пък в красива мама бъка от теми и съвети за пренареждане на цикъла, нека се консултира.
Кое прави една глупост да звучи църковно?
Виж целия пост
# 3
 Като си в цикъл не трябвало да влизаш в черква, защото не си чиста или някаква подобна глупост!!! Еми, да - 5-6 дни в месеца не си човек! Twisted Evil
Виж целия пост
# 4
Като си в цикъл не трябвало да влизаш в черква, защото не си чиста или някаква подобна глупост!!! Еми, да - 5-6 дни в месеца не си човек! Twisted Evil

Това кой го казва?
А доказателства на входа ли искат?
Виж целия пост
# 5
Като си в цикъл не трябвало да влизаш в черква, защото не си чиста или някаква подобна глупост!!! Еми, да - 5-6 дни в месеца не си човек! Twisted Evil

Това кой го казва?
А доказателства на входа ли искат?

 Надявам се да не искат доказателства, че поповете ще се нагледат! Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Не бъдете жестоки. Някои жени
имат болезнен мензис и трябва
да лежат три дни и три нощи.
Случаят такъв ли е, или златото
е поскъпнало? Изяснете овреме.
Виж целия пост
# 7
Като си в цикъл не трябвало да влизаш в черква, защото не си чиста или някаква подобна глупост!!! Еми, да - 5-6 дни в месеца не си човек! Twisted Evil

Еми да Twisted Evil На кой нормален иначе човек му тече 5-6 дена кръв и не умира  Joy
Той попа даже не държи да му носим кръщелното свидетелство на кръстничката... Па ся и превръзки  Shocked  Mr. Green  Stop
Виж целия пост
# 8
Кръстницата е важно нешо, избери някой близък човек....А за болезнен цикъл - разбирам я Peace
Виж целия пост
# 9
Кръстницата е важно нешо, избери някой близък човек....А за болезнен цикъл - разбирам я Peace

Колежката идеално ми приляга по акъл и т.н., и страхотно се разбираме... Нямам друг човек, когото да поканя, а пък тези дето ги имам са по - малки от мен  Crazy, а нали не трябва  Mr. Green...
*Не става въпрос за болезнен цикъл, а за някакви вярвания или Божи писания... В това е въпроса...  newsm78
Виж целия пост
# 10
Ами ако жената си вярва в тия неща, зашо не го преместите с една седмица. Не съм чувала цикълът да пречи.
Виж целия пост
# 11
И като се венчаваш ли трябва да не с цикъл? Какви са тези измислици. Няма такова нещо. Единственото, което знам за цикъла, е че когато се ходи при малко бебе трябва да се казва, че си неразположена, иначе може да се опъпчи бебока. Това за църквата не е вярно.
Виж целия пост
# 12
 То и това за бебето не е вярно. Ако си се чисти бебока, какво му е виновна някаква лелка, че е неразположена!
Виж целия пост
# 13
И като се венчаваш ли трябва да не с цикъл? Какви са тези измислици. Няма такова нещо. Единственото, което знам за цикъла, е че когато се ходи при малко бебе трябва да се казва, че си неразположена, иначе може да се опъпчи бебока. Това за църквата не е вярно.

Toва, за пъпченето е толкова вярно, колкото и другото  Mr. Green

Ако си се чисти бебока...

Това пък съвсем  Grinning
Виж целия пост
# 14
Ами ако жената си вярва в тия неща, зашо не го преместите с една седмица. Не съм чувала цикълът да пречи.

Нищо не местя!  Naughty
Тази дата я чакам от 6 години да се падне в неделя, та ся за единия му цикъл да си прецакам чакането  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия