ЛЕНЕНО МАСЛО- новия хит

  • 25 240
  • 19
Simple SmileНовият холивудски хит е ЛЕНЕНО МАСЛО .вече навлезнал в Б-я и набира скорост и тук.Лененото масло съдържа полезната алфа -линоленова киселина ,която изваива тялото.
Някой чувал ли е за това масло  и знаели каква му е цената ,приема се под формата на хапчета
Виж целия пост
# 1
 Sad Кутията струва 32-36 лева /зависи от къде я купуваш/ - стига за 1 месец - мисля, че бяха 90 капсули.
Според мен  newsm78 newsm78 по-добре е да ползваш натурално ленено семе/аз съм против химиите/. Някъде бях чела, че всички натурални билки, за да получат желаната форма, се смесват с много химикали /за хранителните добавки ставаше дума/ ooooh!

Виж тая темичка :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=190851.msg3962692#msg3962692[/b]

Успех!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 2
За колко време стигат тия 90 капсули?
А натуралното ленено семе във вид на отвара ли се пие?
Виж целия пост
# 3
А къде се продава натурално ленено семе?
Мисля че някъде четох за мазане с ленено масло  newsm78.
Виж целия пост
# 4
Ленено семе има в аптеките
Виж целия пост
# 5
Натурално ленено семе има в диабетичните ( здравословни) магазини,  мели на кафемелачка преди консумация с кисело или прясно мляко!
Виж целия пост
# 6
А къде се продава натурално ленено семе?
Мисля че някъде четох за мазане с ленено масло  newsm78.
обикновено го продават и на диетичните щандове в по-големите супер-маркети.
Виж целия пост
# 7
а капсулите какви са и откъде се купуват?
Виж целия пост
# 8
а капсулите какви са и откъде се купуват?
капсулите се продават в аптеките но незнам точната им цена но са над 25 лв.
Виж целия пост
# 9
Ако ще пиете ленено масло, и то е 100% чисто в тези капсули, по-добре си вземете ленено масло в шише от супера. Поне е по-натурално.
Виж целия пост
# 10
...Някой чувал ли е за това масло...приема се под формата на хапчета...
Светле ВО, а защо трябва да се прибягва винаги до хапчета, капсули и медикаменти/ в чиито произход не си абсолютно сигурна/, вместо да се вземе първоизточника- лененото семе или както Вивиан е предложила ленено олио/ това може би са и доста по- евтини варианти от колкото суплементите/?! Ленни плд, е дала доста добър линк където качествата на тоз полезен продукт са обсъждани, а и много Момичета са споделили вече опита си с него.
Виж целия пост
# 11
Купих си вчера ленено семе,но ме спря написаното на опаковката
1.Водният извлек от ленено семе трябва да се приема с достатъчно количество вода,тъй като в противен случай може да доведе до илеус
2.Възможни са прояви на свръхчувствителност,гадене,колики
3.Лененото семе не трябва да се приема перолално от бременни и кърмещи жени
4.Лененото семе може да наруши резорбцията на други едновременно приемани лекарства.
Ще помоля  по-запознатите да коментират   bouquet
Виж целия пост
# 12
кое те притесни по-точно?
аз си бъркам с к.мляко(или каквото там закусвам)смляно ленено семе,  много е вкусно.Досега не съм имала проблемипо т.2
по другите не мога да кажа нищо
Виж целия пост
# 13
Притесни ме това,че на опаковката няма нищо написано за ползата от приема на ленено семе,повече са предупрежденията какви нежелани странични ефекти може да има.
Виж целия пост
# 14
Притесни ме това,че на опаковката няма нищо написано за ползата от приема на ленено семе,повече са предупрежденията какви нежелани странични ефекти може да има.
по мое мнение то си е семе-като купуваш слънчоглед не търсиш на опаковката какви са ползите да го хапваш
обаче, ако има противопоказания е добре да се напишат
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия