Новия бронзиращ спрй на Лореал,някой ползвал ли го е вече...

  • 3 322
  • 46
Имам предвид този от рекламата с Летисия Каста,който се пръска като дезодорант.Ще ми се да чуя отзиви!
Виж целия пост
# 1
Да, аз го имам. Действа като обикновен автобронзант. Доволна съм, но като всеки автобронзант го има този лек жълтеникав оттенък. Иначе от две напръсквания добих доста тъмен тен на лицето. Simple Smile Peace
Виж целия пост
# 2
Привет и от мен. Интересува този спрей дали може да се ползва при бременност. Аз съм бременна в 5 месец, но ми предстой сватба и понеже кожата ми е много бяла, ми се искаше малко изкуствен тен. Нямам и представа какво да си купя.
Виж целия пост
# 3
Някой да каже цена  Praynig
Виж целия пост
# 4
Мисля, че няма проблем да използваш автобронзанти Peace
Виж целия пост
# 5
Аз го взех за 9.90 лв. и този за тяло е на същата цена, но по - голям флакон.
Виж целия пост
# 6
И аз да попитам... а когато ползвате автобронзанти, имате ли проблем носейки бели дрехи и по специално ме интересува остават ли петна от автобронзанта по дрехата?
Виж целия пост
# 7
В рекламата твърдят,че не остават петна по дрехите Rolling Eyes.
Виж целия пост
# 8
И аз бих го пробвала.
Виж целия пост
# 9
И колко време държи тена на  тоз автобронзант? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
И аз да попитам. Става ли се на петна и ивици, както ми се случи на мен от Nivea  Sick
Виж целия пост
# 11
За още 20 лв и ще си вземете карта за солариум и тена ви ще е по цялото тяло равномерен , отделно ще държи поне един месец , а не три дена като автобронзантите !
Виж целия пост
# 12
За още 20 лв и ще си вземете карта за солариум и тена ви ще е по цялото тяло равномерен , отделно ще държи поне един месец , а не три дена като автобронзантите !
newsm10
Виж целия пост
# 13
Да, ама солариума е по-вреден  Crossing Arms
Миналата година ползвах автобронзата на Джонсън и не съм ставала на петна, нито пък са ми ставали петна по белите или другите цветни дрехи... Би трябвало този на Лореал да е още по-качествен  Grinning
Пък и внимателната употреба и правилното дозиране имат решаваща роля  Peace
Виж целия пост
# 14
аз ползвам вече трети ден този на Джонсън и е добре не ми цапа дрехите но си мисля 4е като се размазва е много по добре от спрея можеш да го размажеш на всякъде
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия