Мебели BoConcept?

  • 6 616
  • 6
Тъй като имат магаzини в раzли4ни държави, реШих да ви попитам. Има ли някоя от вас мебели от БО Концепт? По то4но ме интересуват кожените дивани.

Ще съм ви благодарна zа споделените впе4атления   bouquet
Виж целия пост
# 1
Татянка, ние нямаме, обаче тествах един такъв диван и много ми хареса. Аз по принцип не съм много увлечена по кожените дивани, най-малко пък по черните. Но там (в тукашния им магазин)един страшно много ми хареса и си поседях на него - даже беше и удобен. Peace И каталогът им си имам. Laughing
Виж целия пост
# 2
Хаха Поли, в съЩия магаzин сме ходили  Mr. Green  и то4но там много ме впе4атлиха диваните, а zа това търся отzиви от хора, които ги имат и полzват ве4е по дълго време  Wink 
Виж целия пост
# 3
Сигурно, но наистина бях много впечатлена от хубавите дивани, мебели и т.н. Много си харесах една голяма лампа и една безопасна холова масичка. Нашата в момента е отврат. Бяхме я взели от Конфорама и не я понасям вече. Но не аз я избрах.
Виж целия пост
# 4
В САЩ сигурно е по-различно, но моите впечатления са, че Бо Консепт е малко по-апскейл версия на IKEA.  Customer service-a в НЙ специално е много лош да не говорим колко време се чака за доставка....  Ако става въпрос за кожени дивани Николети, Италия и Elite Leather са много добри...
Виж целия пост
# 5
4удесно, направихте си беzплатна реклама   Rolling Eyes Само, 4е в подфорум "родители в 4ужбина" едва ли някой се нуждае от адреса на магаzина в БГ  Laughing

Ние междувременно се откаzахме от БО Концепт. Да поискаШ пари zа доставката при положение, 4е мебелите струват над 7.000?, е подигравка с клиента.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 6
Наскоро обзавеждах къщата си ......
От Бо си взех само спалнята и масите в хола засега съм доволна.....
Диваните обаче ми се видяха малко скъпички .....Обадих се в магазините в Б-я са на половин цена в сравнение с Кипър.....Ако имаш възможност да си ти ги поръча някой от Б-я.....А с доставката незнам дали не би излезнало същото в крайна сметка..... newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия