течен аналгин при зъбобол

  • 7 178
  • 11
от 2 дни ме мъчи адски зъб!Може ли да пия 1 течен аналгин? newsm78
Ако е вредно,дайте предложение за нещо по-безвредно и ефикасно!Благодаря много!!!!!! Hug
Виж целия пост
# 1
Парацетамол.Моята лекарка ми беше казала най-много 2 аналгина за цялата бременност.Веднъж пих за глава/аналгин/ без никакъв ефект.
Виж целия пост
# 2
Посъветвай се с гинеколога си. Моя приятелка пи в 5ия месец течен аналгин заради бъбречна криза, по съвет нма лекаря си.
Виж целия пост
# 3
Посъветвай се с гинеколога ти. Аз пих течен аналгин около 6-ят месец също заради бъбречна криза. Това беше единственият път. Най-добрият вариант е да идеш на зъболекар.   bouquet
Виж целия пост
# 4
И аз съм пила течен аналгин заради температура във втория месец през предишната си бременност.Нямаше начин,не ми падаше температурата ,а не е добре с висока температура.Ама за зъбобол,по-добре да ти видят проблема.Аз в 4-ти месец счупих зъб и ми го правеха с упойка,защото счупването беше много дълбоко.
Виж целия пост
# 5
Отиди на зъболекар да ти излекува зъба. Не пий никакви лекарства, ако не са ти предписани от лекар.
Виж целия пост
# 6
Отиди на зъболекар да ти излекува зъба. Не пий никакви лекарства, ако не са ти предписани от лекар.
Peace
Виж целия пост
# 7
Отиди на зъболекар да ти излекува зъба. Не пий никакви лекарства, ако не са ти предписани от лекар.
  Peace
Виж целия пост
# 8
За аналгин трябва да се посъветваш с лекаря си. Но най-адекватното,което можеш да направиш, е да отидеш на зъболекар!
Виж целия пост
# 9
Само Парацетамол.
Виж целия пост
# 10
Аз съм пила аналгин само че не течен а на таблетка.Бях в 4-ти месец и педито ми каза че за болката мога да пия само аналгин.Но ти най-добре се обади на педито и отиди на зъболекар.Анолгина само ще намали болката а няма да излекува зъба.
Виж целия пост
# 11
в аптеката ми дадоха панадол и сега се чувствам по-добре!имам сили да отида до зъболекарски кабинет!!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия