Какво ще кажете за Крит,Гърция

  • 1 303
  • 3
Питането ми е -някой ходил ли е на по4ивка там.Къде,отзиви,цени ,подходящо ли е за малко дете ,етц...
Става въпрос за юни месец...
Виж целия пост
# 1
Да аз ходих миналато лято. Това беше една от най-страхотните ми почивки. Бяхме в Източен Крит, в едно красиво градче Агиос Николаос. Взехме си рента кар и всеки ден бяхме на различно място, на различен плаж или остров. От столицата Ираклион с катамаран ходихме до Санторини. Отделно от едно друго градче Ирапетра с кораб се ходи на едно малко островче Хриси, където имаше невероятен плаж.
Тъй като искахме да не се ограничаваме с хотела, имахме само закуска и обедите и вечерите бяхме на вън по ресторанти.
Тази година обмисляме да посетим Западен Крит - Ханя, Ретимно или о. Корфу. Гърция си е островите, няма какво да се лъжем Wink
За това дали е подходящо за дете според мен зависи от хотела, който ще изберете. А и там както навсякъде има и скъпи, и евтини места Wink
Виж целия пост
# 2
Благодаря ти за отговора,нямах много време да пиша...
А как ходихте ,вие ли си организирахте вси4ко или 4рез агенция?
Какви са цените?Колко ви излезе ваканцията там?
И аз така искам ,да не съм ограни4ена с хотела и вашия вариант много ми харесва..
Моля те ако имаш инфо давай... Praynig Hug
Виж целия пост
# 3
И аз съм била на Крит,за кратко,бяхме на сватбено пътешествие с круиз из Средиземно море и спирахме там.
 Wink
  От това ,което видях ми хареса,а и имаше доста семейства с малки деца,което предполагам означава,че е добро място за семейна почивка.  bouquet

Тук,по агенциите много хвалят Миконос и Санторини. Wink
  Успех в избора! Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия