за форума " майчинството счетоводно"

  • 1 392
  • 31
Мили момичета, тези, които отговаряте с толкова търпение и бързина на всичките ни въпроси в тази объркана държава. БЛАГОДАРЯ ВИ!!!  smile3525 newsm51 Такава всеотдайност е достойна за пример и възхищение. Правя тази тема, защото съм сигурна, че всички майки ще напишат и ще ви изпратят своята благодарност и любов. Щастлива съм, че ви има! Благорая още веднъж!
Таня
Виж целия пост
# 1
  bouquet Peace Hug
Виж целия пост
# 2
Определено и аз се включвам с благодарност!
И ...приятна почивка   bouquet
Виж целия пост
# 3
Да,благодарим ви,че винаги се отзовавате и помагате   bouquet Hug  bouquetА и както се вижда-определено имаме нужда от вашата помощ Peace
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви, че ви има!   bouquet
Виж целия пост
# 5
 Hug newsm51 newsm51 newsm51 Hug и аз благодаря!
Виж целия пост
# 6
МНОГО БЛАГОДАРЯ И АЗ, ЧЕ ВИ ИМА!ВЕЧЕ ДВА ПЪТИ ПОЛУЧИХ ОТ ВАС ГОЛЯМА ПОМОЩ ОТНОСНО СЧЕТОВОДНИТЕ НЕРАЗБОРИИ! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!  bouquet
Виж целия пост
# 7
И аз благодаря! Hug Heart Eyes  bouquet
Виж целия пост
# 8
Сърдечно благодаря!!!!  bouquet
Виж целия пост
# 9
И аз  неведнъж съм получавала компетентна помощ от тях!

Благодаря за отделеното време, момичета  bouquet
Виж целия пост
# 10
БЛАГОДАРЯ И ОТ МЕН newsm51 newsm51 newsm51
Във вашите отговори винаги съм намирала решение.  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 11
БЛАГОДАРЯ!!!! Мноооооого благодаря!!! 

 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501
Виж целия пост
# 12
Много мило. Макар че често е имало и недоволни майки, радвам се, че има и такива, на които темата е полезна.
Ама какво да се прави. Аз понякога просто си изпускам нервите, за което използвам да се извиня.
Радвам се че ви има, защото ако ви нямаше вас, нямаше да има на кого да отговаряме  Laughing
Обаче къде забравяте главиня виновник за тази тема - тати RadoMit? Всъщност той започна първата тема.
Виж целия пост
# 13
И аз изказвам искрените си благодарности на екипа счетоводители, отделящи време и знания да са полезни на нас бъдещи и настоящи мами!!! newsm51
Виж целия пост
# 14
И аз искам да Ви благодаря, 4е и мен сте ме изтърпявали не веднъж. БЛАГОДАРЯ ВИ
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия