Книга за захранването?

  • 1 017
  • 13
Здравейте, мами,
Бих желала да си купя книга за захранването, но не знам на коя да се спра. Разглеждала съм някакви, но не ми харесват съветите в тях.
Бихте ли могли да ми препоръчате нещо, където захранването не започва от втория месец.
Мерси предварително!  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Здравей! Книгата която ще цитирам не е точно за захранването, но доста пише по въпроса - ЗА късното захранване, За дългото кърмене и въобще много неща, като захранване от втория месец се отричат, също така кърменето на режим и др. подобни. Аз си я взех от лекар, който ми я препоръча, но предполагам, че я има и на пазар, само незнам къде точно да търсиш. Та по въпроса - книгата се казва "Грижи за малкото дете" - под редакцията на проф.д-р Величко Гатев, д.м.н.
Аз я прочетох и смея да кажа, че пише доста смислени неща !
 Hug
Виж целия пост
# 2
Аз имам "Хранене на детето от 0 до 3 години" от Хеда Уелфорд. За късното захранване е.
Но като цяло захранвам по съветите тук във форума.  Peace
Виж целия пост
# 3
Аз имам "Хранене на детето от 0 до 3 години" от Хеда Уелфорд. За късното захранване е.
Но като цяло захранвам по съветите тук във форума.  Peace
Това е една много хубава книга Peace
Доброто в нея е, че има и рецепти за здравословно хранене Grinning
Виж целия пост
# 4
Ноеми, мерси за темата!   bouquet Тъкмо се чудех как се казваше тази книга, която препоръчват мамите тук. Поръчах си я по интернет от тук току що. Не е лошо да имам нещо черно на бяло в случай, че бабите или някой друг тръгне да ме напада - не всички на интернет инфото вярват Wink
Както и да е - надявам се и да ми е от полза.
Виж целия пост
# 5
Ей, момичета, внесохте светъл лъч в днешния ми калпав ден!
Много ви благодаря, незабавно я поръчвам!
  bouquet
Виж целия пост
# 6
Сега и аз си я поръчвам. Писна ми да ме нападат за това и онова!
Виж целия пост
# 7
За съжаление от Хеликон ми отговориха, че не могат да ми я пратят, защото била изчерпана на книжния пазар Sad
Някой знае ли къде я има в наличност? И има ли разлика между изданието 1995 и 1999 г.?
Виж целия пост
# 8
Някой знае ли къде я има в наличност? И има ли разлика между изданието 1995 и 1999 г.?
http://www.pe-bg.com/?cid=3&search_q=%D0%A5%D0%B5%D0%B4%D0%B … &where=author
http://slon.bg/display.php?section=8&category=16&article … d9c09fee421e5f3bf
http://knigi.gbg.bg/index.php?act=books&do=detailed&id=46418

За разликата в изданията не мога да отговоря Simple Smile
Виж целия пост
# 9
И аз я поръчах. Дано да ми я доставят.
Виж целия пост
# 10
записвам се, ако не я намеря да си я поръчам по Интернет.
Виж целия пост
# 11
Айде всички на пазар. И ние ще си я вземем, благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 12
Момичета, има разлика в изданията, така че внимавайте. В старото издание (1995 - цена 4-5 лв) захранването е по старата схема, а в новото (1999 - цена около 9 лв) тази глава е редактирана.
Виж целия пост
# 13
Момичета, има разлика в изданията, така че внимавайте. В старото издание (1995 - цена 4-5 лв) захранването е по старата схема, а в новото (1999 - цена около 9 лв) тази глава е редактирана.
Mata kosmata, не разбрах - книгата си е на цена 6 лв Confused Ще проверя моето издание у дома, всеки случай.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия