Жените шофьори...имат ли самочувствие на пътя?

  • 2 179
  • 66
Забелязвам, че жените шофьори нямат такова. На какво се дължи? На това,че наистина сме неспособни или мъжете ни го смачкват. Сподетеле мили дами Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Ти ако нямаш, аз си имам. При това в излишък.
Никой нищо не ми смачква. Проблемът си е в теб Simple Smile
Виж целия пост
# 2
хаха Simple Smile Как реши,че аз нямам? Имам самочувствие,защото карам много добре. Просто напоследък много неуверени шофьорки засичам. Вчера пък видях една с прекалено самочувствие,смешно беше чак Joy Марче, да не си била ти?  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 3
Нормално е, ако човек е неопитен шофьор, да няма самочувствие.
Но не мисля, че жените с голям шофьорски стаж го нямат.
Напоследък обаче се срещат доста млади водачи (и от двата пола), на които май колите, а не опита им дават самочувствието.
Виж целия пост
# 4
Вчера точно ползвах таксита  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
 Sunglassesми мисля че имам ..... и грам не се впечатлявам от бипкания и въпросителни мъжки погледи като карам  Twisted Evil

....хЪм има разлика в това да си неуверен и  това със самочуствието  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Много некоректно зададен въпрос си мисля...
По - скоро въпроса би трябвало да звучи :  " До колко ни помага високото/ниското самочувствие зад волана", но това е тема, която можем да разискваме до утре, защото едно е да имаш самочувствие, а съвсем друго е да шофираш адекватно
Виж целия пост
# 7
В началото нямах, но сега имам. Достатъчно уверена съм в себе си, спокойно возя и двете си деца.
Виж целия пост
# 8
Мисля,че въпросът е зададен правилно. Обосновавам се веднага Simple Smileпознавам жени,които карат много добре,но им липсва самочувствие. Леля ми е така,кара си жената, но е свикнала все да я тъпчат и се притеснява от бипкания и псувни и т.н.

Марче Simple Smile

Гаргамела не можеш да си представиш колко си права Simple Smile Карат скъпа кола и си мислят,че могат да шофират.

С риск да ми се обидят някои от дамите във форума,искам да кажа на какво станах свидетелка. Една ми ти мацка с дясната си ръка държеше телефон, пишейки смс. В лявата - цигара и си беше опънала ръката навън през прозореца. Е  питам се аз, с какво аджеба държеше волана  Thinking Пропуснах да спомена,че караше мерцедес. Мутреса  Twisted Evil
Виж целия пост
# 9
Ахтунг, бейби: жена зад волана.
Това е голата истина.
Което не ми пречи да карам.
Слава Богу, жените точно заради боязливостта си са по-внимателни шофьори.
Виж целия пост
# 10
ralralral, извини ме, но не всяка мацка с мерцедес е мутреса.
Може и аз да съм била  Mr. Green
Редовно говоря по телефона, пуша или нещо друго мога и да правя, докато шофирам.
И самочувствие имам, шофирам от доста време и бих казала много добре.
И паркирам много добре  Mr. Green
Лоши шофьори има и мъже и жени.
Невъзпитани също.
Виж целия пост
# 11
И на пътя, и извън него (нямах предвид канавката, бе!) самочувствие не ми липсва.
Виж целия пост
# 12
Пропуснах да спомена,че караше мерцедес. Мутреса  Twisted Evil

Егати заключението.  Crazy Мен може и да си ме видяла. Те, мерцедесите сами се се карат, за какво да държа волана?
По темата- имам самочувствие, карам добре. Когато карах зле, пак имах самочувствие.  Mr. Green  Но това не значи, че съм била "опасна" за останалите.
Виж целия пост
# 13
Аз съм шофьорка от 38 минути и смятам, че трябва да се отнасят с нас с повишено внимание. Както на пътя, така и извън него.

Днес на изпита не си ползвах предимството, щото една колежка в друга кола, на път без такова, говореше по телефона и се углеждаше като гърмян заек. Изпитващият ме попита защо не си го ползвам  и се измъкнах с репликата: " Жина, бе батеее, на монифона говори, аз таквиз пиша не ги приближавам.........." - перефразирам.
Виж целия пост
# 14
не се обиждайте,де Simple Smile Ама колкото пъти съм псувала (с извинение) жени, едно 70% са били с мерцедеси - не спазват знаците,предимство...какво е това? Ръгат се, бутат се,засичат те. Не споря,че мерцедесът се кара сам,но все пак нека бъдем по-отговорни зад волана Simple Smile

П.П. И тъй като не обичам мерцедеси  Joy ще кажа... КУПИ СИ МЕРЦЕДЕС, ЗА ДА СЕ УБЕДИШ,ЧЕ BMW Е НАЙ-ДОБРАТА КОЛА  smile3534
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия