Показа ми че сгреших.....

  • 1 339
  • 6
Преди известно време пуснах тема, в която нарекох мъжа ми с доста грозни и обидни думи. Бях му адски ядосана и с това излях гнева си. Много от вас ме упрекнаха за това, но момента, в който наистина съжалих за това дойде по-късно. Няколко дни след това аз и детенцето ни се разболяхме. Налегна ни някакъв грип - повръщане, разтройство и за малко да ни вкарат в болница. Размина ни се благодарение на таткото, който заряза всичко и беше до нас, докато стъпим на краката си. Сега вече сме по-добре Simple Smile
В такива моменти разбираш колко незначителни са всички други неща......пари, дребни спорове............ и т.н. Той ми показа, че е най-прекрасния човек на земята и че съм истинска щастливка, че го има до мен  txtloves
Виж целия пост
# 1
Ами дано винаге да е така!
Виж целия пост
# 2
Често афектирани от нещо казваме неща за ,които после съжаляваме.
Виж целия пост
# 3
Често афектирани от нещо казваме неща за ,които после съжаляваме.
Затова опитай се да цениш човека до себе си и го приемай с недостатъците му, а ако те ядоса, първо премисли нещата и тогава обвинявай и обиждай!
Виж целия пост
# 4
Често афектирани от нещо казваме неща за ,които после съжаляваме.
Затова опитай се да цениш човека до себе си и го приемай с недостатъците му, а ако те ядоса, първо премисли нещата и тогава обвинявай и обиждай!
Peace
Виж целия пост
# 5
Радвам се, че си случила на мъж, миличка!  Hug
Не бъди гузна и не изпитвай чувство за вина, че си го плюла  Peace ! Всяка от нас има лоши моменти и има нужда да сподели или да излее гнева си на някого или някъде. В това няма нищо лошо. Това са просто чувства...А и е по-добре на нас да ни кажеш той колко е лош отколкото да го ругаеш него.   Бъдете щастливи!  bouquet
Виж целия пост
# 6
Миличка, драгичка, сладичка, тъпичка,
а каза ли му го на човека това, дето
ни го написа по-горе?! Каза ли му, че
е най-прекрасният човек на този свят
и че си щастлива да го имаш?! А, каза ли
му го?! Ако не си, побързай. Той е целевата
група, не сме ние. Ние сме банда сеирджии.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия