отново какво за зъбите?

  • 478
  • 13
здравейте мили мами. Знам че сигурно за стотен път някой пита, но моля ви дайте съвет какво давахте на децата си или с какво ги мазахте при раздразнителност и никнене на зъби? Интересува ме всичко съвременно, независимо от цената. мерси
Виж целия пост
# 1
Мажа с Калгел, но не виждам особен резултат (хем малката не е много неспокойна), купих си и от Англия- Teetha, хомеопатично е. Даже мен ме замая - веднъж го пробвах Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Мажа с Дентинокс.  Peace
Виж целия пост
# 3
Мажа с Калгел,давам Камомила (хомеопарично) и една много готина мама ми поръча та и прариха от Швеицария Осанит,също хомеопатично и много добро Peace





Виж целия пост
# 4
Мажех с Дентинокс и Калгел,а при мн.силни болки давах Панадол. Peace
Виж целия пост
# 5
Мажа с Калгел, но не виждам особен резултат (хем малката не е много неспокойна), купих си и от Англия- Teetha, хомеопатично е. Даже мен ме замая - веднъж го пробвах Rolling Eyes
Това английското добро ли е?Как те е замаяло, да знам дали да поръчвам такова?
Виж целия пост
# 6
Давам Хамомила и свещички Вибуркол Peace
Виж целия пост
# 7
Използвах Калгел, но не виждах резултат.
Виж целия пост
# 8
Мажа с Дентинокс, Пансорал и Калгел.
Виж целия пост
# 9
благодаря ви. Бихте ли ми казали всички  ли тези по-популярни лекарства ги има тук - например този гел? мерси
Виж целия пост
# 10
Аз в аптеките съм виждала Калгел и Дентинокс. Купих Калгел и мазах с него след 4-тия месец когато беше неспокоен, и си мислех че му никне зъб, но зъб и досега няма. А след намазването се успокояваше.
Виж целия пост
# 11
Мазала съм му венците с Дентинокс,но не виждах никакъв положителен резултат.Пробвай с Хамомила 30 (хомеопатично).
Виж целия пост
# 12
Виж ТУК .
Виж целия пост
# 13
мазилата не ни помагаха особено и прибягвам до панадол като стане страшно положението Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия