Какви чувства ви обземат преди раждането?

  • 3 628
  • 56
Здравейте момичета.Въпросът ми е какви чувства ви обземат преди раждането.Много приятелки ми казват, че колкото по-малко оставало чувството на страх намаляло, но при мен не е така.Мен все си ме е страх.А нямам търпение да се роди нашето малко съкровище.
Виж целия пост
# 1
И аз се страхувах, нормално е, когато не знаеш какво те очаква.

Следващият път едва ли ще изпитам подобно чувство, вече нямам неизвестни Grinning
Виж целия пост
# 2
Не се страхувах от раждането за недоумение на мои познати.Беше ме страх какво ще правя бебето като се роди и дали ще умея да го изгледам.
Виж целия пост
# 3
Не се страхувах от раждането за недоумение на мои познати.Беше ме страх какво ще правя бебето като се роди и дали ще умея да го изгледам.
И аз повече се притеснявах за това дали ще се справя.А когато усетих,че раждам ме обзе неуписуемо спокойствие и убеденост,че всичко ще стане много лесно и бързо.Така и се получи Peace
Виж целия пост
# 4
Точно, защото и мен ме беше страх - не позволявах на никой да споделя какво е било, даже и в този форум не влизах. Имах късмет - постъпих със седем см разкритие без болки  Grinning , но след това когато имаш контракция ти идва да ....  #2gunfire някой, а между контракцийките такива чувства напират - че ще съм майка, ще имам бебе, рожбата идва... , всичко това те преизпълва.
 Peace Желая ти леко раждане.
Виж целия пост
# 5
Страх-в никакъв случай.Не знаех какво е да раждаш и не съм се настройвала за лесно или трудно раждане.Но определено бях станала нетърпелива,писнало ми беше да си размятам корема насам-натам,а като че ли напук дъщеря ми закъсня със седмица.
Виж целия пост
# 6
Сега все повече ме хваща страх, защото вече знам какво е!
Виж целия пост
# 7
Голям страх и от самото  раждане и от това,което следва
Виж целия пост
# 8
Хвана ме шубето чак когато започнаха баш контракциите, преди това изобщо не се страхувах. После ми сложиха епидуралната и страхът се изпари Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Преди да родя си бях забранила мисли за раждането. Не исках да се задълбочавам в размисли колко боли, колко време ще отмене. И добре направих. През ноща, когато започна раждането си се отправих към болницата спокойна и уверена, че всичко ще е наред   Peace
Виж целия пост
# 10
Бях много нетърпелива  Laughing Изобщо не ме беше страх / когато не знаеш какво те чака е така ... /  Wink
Виж целия пост
# 11
Страх-в никакъв случай.Не знаех какво е да раждаш и не съм се настройвала за лесно или трудно раждане.
Зорът дойде къде-къде по-късно като зачестиха контракциите!Но колкото по-спокойна си,толкова по-лесно ще родиш."Без болка няма награда!"Леко раждане! Peace
Виж целия пост
# 12
Ще раждам скоро, а чувството, което ме е обхванало определено е страх.
Виж целия пост
# 13
Бях много нетърпелива  Laughing Изобщо не ме беше страх / когато не знаеш какво те чака е така ... /  Wink
толкова исках да си видя бебето,че нямах време да се страхувам Wink
Виж целия пост
# 14
Никакви!Исках по-бързо да се събере екипа и да ме срежат и да се свършва!Чувствата дойдоха след като видях дъщеря си!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия