Измами ме и искам да си отмъстя

  • 24 681
  • 316
Здравейте!
Накратко само ще разкажа историята си,защото съм много огорчена.
Имах дълга връзка с женен мъж,имахме планове за бъдещето,аз му вярвах,защото е човек,на когото уж можеше да се вярва.Забременях,по това време той беше в чужбина,казах му като си дойде,вече бях в 6 месец,мислех,че ще е щастлив,но се оказа,че не бил все още готов да бъдем заедно.Всъщност каза,че имал намерение да каже на жена си за нас именно като се върне,но аз съм виновна,че съм развалила всичко с това,че не съм му казала за бебето.Отговорих му,че няма проблеми,да не се чувства ангажиран с мен и му пожелах приятен живот,но му казах иче мисля,че никога не ме е обичал!
Родих детето!
Това преди 2 г.
Искам да уточня,че той беше ученическата ми любов,познаваме се от деца,разделихме се тогава,но и аз имах вина за това.После бяхме отново заедно сле 13 години,през които не се бяхме виждали.
Скоро имах рожден ден и той ми се обади да ми честити.Кипна ми!
Мисля да се обадя на жена му и да и разкажа всичко!
Вие сте....
Виж целия пост
# 1
Аз не бих го направила (обаждането на съпругата му).
И защо ти е кипнало,че той се е обадил и е показал внимание към теб? Rolling Eyes
А как така 6 месеца не си намерила начин да му съобщиш, че си бременна от него? 21 век сме-има телефони, интернет.Как ли се е почувствал той тогава? Shocked
Не разбирам поведението ти,извинявай. Embarassed
Виж целия пост
# 2
Много неприятно .Честно казано и да се обадиш пак ще си прецакана. Гледай си детето и не го мисли тоя и жена му . Мисли положително за бъдещето си - остави миналото , всеки е наказан по някакъв начин .
Покрай насъбралата се горчилка и жаждата за отмъщение ще пропуснеш хубавите неща в живота - може би ще срещнеш светен човек , а ти занимаваш главата си с мисли за някой , който ти е съсипал живота .Стига . Остави го и си дай шанс . Успех !
Виж целия пост
# 3
Не се обаждай на жена му!
Ако е искал, да и е казал досега!
Виж целия пост
# 4
 Outta Joint си мисля
Виж целия пост
# 5
Еее,жена му пък кво е виновна?
А вина имаш и ти! Бременност не се пази в тайна 6 месеца!Поставила си го в кофти положение без да има право да го обмисли,може би ако е знаел по-рано??
Ти си знаела ,че е женен отговорността за тази връзка е на двама ви.Не мисля,че само ти имаш право да обвиняваш!
Виж целия пост
# 6
Ако искаш просто да отмъстиш- по-добре забрави. Всеки рано или късно плаща за грешките си, а едно такова отмъщение едва ли ще ти донесе положителни емоции... Не се товарИ.
Друг е въпросът той поел ли някакъв ангажимент към детето си. Редно е да ти плаща издръжка.
Иначе как не понасям такива подли типове Close Close Close Да лъже две жени! #2gunfire Отрепки #Cussing out
Виж целия пост
# 7
И аз не разбирам как е възможно шест месеца да не му съобщиш, че си бременна  Thinking...още повече, че е и семеен. И да се обадиш, какво ще промениш? Ще го накараш да страда ли? Та той не е виждал детето си/с такова впечетление оставам/ две години и не страда, едва ли ще се трогне много от "отмъщението" ти.
Виж целия пост
# 8
Не се обаждай на съпругата му  Naughty .Тя не е виновна за твоите страдания. Представи си само какво ще и причиниш душевно,а отделно тя може да се разведе с него и той ще те намрази и пак няма да е твой.
Виж целия пост
# 9
Нищо лично, много неприятна ситуация, особено за детенцето, но като си имала толкова сериозна връзка с женен мъж, сама си си поела риска да останеш излъгана, сега няма що да съсипваш живота на жена му, само защото рискът все пак се е осъществил Confused

Донякъде разбирам мъжете, които изневеряват, но тези които правят деца и после не ги поглеждат са ми  Sick
Виж целия пост
# 10
Мисля, че е глупаво да се обаждаш на жена му. Освен да я огорчиш и да развалиш отношенията им, друго не вярвам да стане, но ако хорското нещастие те радва, давай, обади се, поне това ще спечелиш и току виж си се почувствала доволна от твоето и нейното нещастие. Не бъди егоист, щом за две години не си успяла да го държиш, едва ли с едно обаждане на жена му ще го направиш. Или очакваш в гнева си тя да го изрита при теб....а той дали ще дойде.....
Виж целия пост
# 11
Мисля, че е глупаво да се обаждаш на жена му. Освен да я огорчиш и да развалиш отношенията им, друго не вярвам да стане, но ако хорското нещастие те радва, давай, обади се, поне това ще спечелиш и току виж си се почувствала доволна от твоето и нейното нещастие. Не бъди егоист, щом за две години не си успяла да го държиш, едва ли с едно обаждане на жена му ще го направиш. Или очакваш в гнева си тя да го изрита при теб....а той дали ще дойде.....
Peace
Виж целия пост
# 12
kola, нямаш акъл и за 5 стотинки. Можело да му се вярва ... хахаха ... той райшли прави жена си на глупачка, но с теб райшли е абсолютно честен и имате планове заедно. Просто не мога да повярвам как може да има толкова глупави жени.
Виж целия пост
# 13
Нищо не мисля. Виновни сте и двамата - ти ,че като си се хванала с женен мъж и си забременяла без да имаш твърда основа, и той че е слабохарактерен. Няма смисъл да му отмъщаваш, и на двата ви е отмъстено- с тъга и болка.
Виж целия пост
# 14
И аз не разбирам как е възможно шест месеца да не му съобщиш, че си бременна  Thinking...още повече, че е и семеен. И да се обадиш, какво ще промениш? Ще го накараш да страда ли? Та той не е виждал детето си/с такова впечетление оставам/ две години и не страда, едва ли ще се трогне много от "отмъщението" ти.
Имам вина,знам го.
Виждал е детето случайно при гостуване в наши общи приятели.
Продължава да твърди пред приятелката ми,че ме обича,но аз съм развалила всичко.Беше ме страх.Въпреки,че му вярвах може би дълбоко в себе си ....не знам.Мисля си сега,че и да му бях казала,същото щеше да е.
Ако наистина ме е обичал нямаше да стане така
Пиша объркано,извине те ме
Искам целия свят да научи,защото в очите на всички той е пример за подражание
Като си помисля,че име на детето беше измислил
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия