петна по лицето и тялото

  • 978
  • 2
 Здравейте, д-р Слънчева!
Моля за съвет или просто да ме насочите къде да си заведа детето!Проблема е следният: Преди около 3месеца се появиха  2-3 петънца по рамената, а по-късно и по лицето /Сега Марти е на 10 мес/, които ставаха все повече и повече - кафеникави, на моменти  Hugмного червени! Заведох го на кожен специалист, каза алергия към някоя от храните. Както и да е, спряхме кухнята и започнах едва ли не захранването наново. През това време го мажех с АДВАНТАН, ЕКСЦИПИАЛ, НЯКАКЪВ КРЕМ В АПТЕКАТА ГО ЗАБЪРКАХА  и давах сироп ЕРИУС. Един месец така + диета, резултат никакъв, даже ставаха все повече! При следващото посещение ни изписха 3бр. инжекциики УРБАЗОН!  Да, сложихме и тях, въпреки колебанията ми! Ефект отново никакъв! Днес същата лекарка ми каза че не било алергия, а някакъв вирус, който поразява кожата! Казва, че изходът е или да се КЮРТИРАТ една по една, а те са на лицето и са сигурно 100тина, или да се горят с АЗОТ 7-8 пъти! Въпроса ми е дали няма друг начин за лечение или да ме насочите към някой специалист в тази област! Предварително Ви благодаря за отделеното време!
Виж целия пост
# 1
Здравейте! бих Ви посъветвала да се консултирате с д-р Демерджиева от Кожната клиника на Александровска болница или с проф. Капнилов- пенсионер, но дава консултации.
Виж целия пост
# 2
Сърдечно Ви благодаря! Ще потърся координатите им!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия