Детски градини в Овча купел - къде, кои?

  • 731
  • 2
Здравейте!
Вероятно есента ще се преместим в Овча купел-старата част. Районът е улица Букет- до рекичката, украинското посолство и 4-те високи дипломатически блока.

Моля, споделете мнения за държавни/частни градини в района, може и в съседни квартали. Засега сме ходили само до "Ласка", която ни е най-най-най близко, но съвсем замалко влязохме и нямам кой-знае какви впечатления.

Тъй, като синът ми е роден февруари, 2005, може би наесен ще трябва първо в ясла да го запиша, за да има някакво предимство за градината после.
Вие как смятате, а?

Предварително   bouquet
Виж целия пост
# 1
Здравей!Ние също живеем в Овча Купел.Големият беше  в Ласка, а сега и малкият.Вярно, че сградата не е много подходяща за детска градина, но пък дворът е чудесен.А сега я затвориха до есента и ще я ремонтират основно.Не е лоша градината, според мен, но моите не са посещавали друга и не мога да сравнявам.Организират им доста често театри-3,4 пъти месечно и много лагери.Наистина много-един след друг - планина, море.Друга детска градина в близост до вас е тази до дипломатическите блокове-на бул.Горнобански.Тя много ми харесва, но не съм пробвала да ги запиша там.Знам, че тя е филиал на тази, която се намира в АОНСУ/ до НБУ/.Но филиалът е много по-хубав от самата детска градина-там има предимно деца на бежанци и по думите на една от учителките-тя не би си пуснала детето там.Е, дано да съм ти била полезна.
Виж целия пост
# 2
Благодаря, venezia74!

Минаха няколко дни, но много се надявам и други мами от този или околните райони да пишат!!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия