Помощ!!!

  • 641
  • 10
  Помощ!!!Баща ми е дал на бебка престояло 5 ч.АМ.Незнам какво да правя и какво да очаквам!
Ще се побъркам,а ако мъжът ми разбере ще ме 
    #2gunfire #2gunfire #2gunfire
 
Виж целия пост
# 1
Лелееее,изкарвам си акъла като видя такива заглавия.Не се шашкай,да не му е дал отрова чак толкова.Не е ли бил предупреден какво и кога да дава?

http://www.biberonbg.com/info/formula.htm

Тук пише за АМ,прочети,дано ти е полезно.Възможно е да получи разстройство бебето,наблюдавай го.Не ми се е случвало такова нещо ,само знам,че не е хубаво да престоява АМ,за да не се развиват нежелани микроорганизми.Ако има по-компетентни майки сигурна съм че ще се включат.Консултирай се и с педиатър за успокоение.
Виж целия пост
# 2
Спокойно, нищо няма да му стане. Е...хубаво е да не се повтаря  Wink.
Виж целия пост
# 3
Най-много да получи разстройство, повръщане евентуално....А най-вероятно нищо няма да му стане! Не се шашкай толкова, не е болка за умиране! Peace
Виж целия пост
# 4
много се ошашках,изобщо не ме е питал,а малката трябваше да яде пюре.Какви са тези произволия незнам.Благодаря ви.
Виж целия пост
# 5
А дали в подфорум Хранене с адаптирано мляко няма да ти дадат по-компетентно мнение...? Кърмачките едва ли чак толкова много разбират от адаптирано мляко...

Из ВАЖНО .::.  Netiquette - network etiquette... или как да се … държим в Интернет

5. Формулирай ясно заглавията на темите. Не предизвиквай излишна паника със заглавия от рода "СПЕШНО", "ПОМОЩ" и т.н., когато това наистина не е жизнено необходимо.
Заглавието трябва да подсказва тематиката.
Нищозначещи заглавия от рода "Нещо... ", "Да попитам", "Въпроси" и т.н. могат да ви изиграят лоша шега и точно хората, които са компетентни и могат да ви помогнат най-много, да ги подминат поради "неговорещото" заглавие на темата.
Виж целия пост
# 6
Я не се шашкай,това да не е отрова Shocked
Виж целия пост
# 7
 Споко мисля че ще си е ок бебето... newsm47
Виж целия пост
# 8
Еми да дойдем да помогнем да повърне ли, какво ли?
Нищо му няма на детето. Стига си се шашкала.
И си промени моля те заглавието, че така всички се стряскат.
И другия път, като ти остане АМ вземи го изхвърли, за да не се обърка пак човека. Не мога да си обясня как АМ се оставя да престои 5 часа.
Виж целия пост
# 9
Ама наистина защо не попита в подфорума за хранене с АМ newsm78
Най-вероятно нищо няма да му стане,просто няма да има никаква хранителна стойност според мен.Но в тази жегичка си е риск все пак да престоява, така че от тук нататък давай ясни правила на хората , на които оставяш беб4ето да ти го гледат. Peace
Виж целия пост
# 10
съжалявам,незнам как да редактирам заглавието.Ако някой може да помогне ще съм благодарна.
За вас може би е стряскащо,но поне за мен си беше такова.Още веднъж -извинете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия