рожден ден в Мак Доналдс

  • 660
  • 8
Някой празнувал ли е детски рожден ден в Мак Доналдс
Виж целия пост
# 1
Да, 5 от 10-те РД на големия ми син сме празнували там, 3 в детски клуб, само първите 2 с роднини и приятели у дома. Доволни са децата всеки път, аз също. Съжалявам, че вече е голям за там, ще търсим друго място за 11 РД.
Виж целия пост
# 2
Рожденния ден на сина ми също беше в Мак Доналдс.Също стана много доволен,и аз също.Имам една приятелка,тя празнуваше рожденния ден на сина си у тях.После се наложи да прави ремонт Sick
Виж целия пост
# 3
Да, 5 от 10-те РД на големия ми син сме празнували там, 3 в детски клуб, само първите 2 с роднини и приятели у дома. Доволни са децата всеки път, аз също. Съжалявам, че вече е голям за там, ще търсим друго място за 11 РД.


Zuzina Видях че си от Бургас Hug
Мога да ти дам идея за  рожденния ден на сина ти.Може да го зажедеш на детска дискотека ,пук сигурно и той ще ти подскайе. Thinking
Виж целия пост
# 4
Да празнували сме в Мак Доналдс - Орион, Люлин когато Валето стана на 7 години.

На децата им харесва, но става за деца до 9-10 години, от там нагоре няма да им е интересно.
Виж целия пост
# 5
Здравейте момичета, Heart Eyesможе ли някой да ми подскаже къде да празнувам рождения ден на дъщеря си. Thinking Thinking Аз съм от Пловдив,в Макдоналдс сме били многоооо пъти balloon
Виж целия пост
# 6
Здравейте момичета, Heart Eyesможе ли някой да ми подскаже къде да празнувам рождения ден на дъщеря си. Thinking Thinking Аз съм от Пловдив,в Макдоналдс сме били многоооо пъти balloon

Не съм от Пловдив, но виж какво намерих http://www.tonbonbon.com/rojden.html
Виж целия пост
# 7
Благодаря ти,Дудинка но и там сме били. ooooh!Честно казано вече почти сме изчерпали местата за детски празник  ura
Виж целия пост
# 8
Zuzina Видях че си от Бургас Hug
Мога да ти дам идея за  рожденния ден на сина ти.Може да го зажедеш на детска дискотека ,пук сигурно и той ще ти подскайе. Thinking

Радост, и аз съм от Бургас, макар 4е от 4 години не съм си била в родината. Планираме да си идваме скоро. Може ли малко информация за тези детски дискотеки. Може и на ли4ни. Благодаря!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия