Познавате ли вманиачени в хобита, поприща...

  • 449
  • 2
Познавате ли хора, които са толкова обладани от хобитата и призванията си, че се лишават от базисни неща в живота ( дрехи, прехрана, нормален стандарт), за да задоволяват страстите си?

Например има доволно количество художници, писатели, музиканти, мотористи, велосипедисти, политици и какво ли не народ, който работи нещо за заплата и дава около 110 процента от дохода си за задоволяване на съответната мания. Да си художник на днешно време пари струва - платна, бои, рамки, после плащаш наеми на помещения, експо-та, транспорт на произведенията и сигурно още двеста типа разходи, които ми убягват. Писателите пък, много често са тип 'самиздат', печатниците бълват произведения, които не достигат до никой. Що народ пък основа партии и неправителствени организации, защото си повярва, че има какво да каже...

Какво мислите за такива хора?

Виж целия пост
# 1
Мисля с някои изключения ,че са готини хора .Внасят пъстрота в света .
Познавам хора вманиачени на тема коли - един от тях не пускаше дъщеря си в колата ,защото и били кални обувките Shocked.За други работата се превръща в хоби .А трети като мен им е хоби да пият бира например . Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Добре, че има такива хора. Повечето стойностни неща, които използваме и правят живота ни по-хубав се дължи на тях!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия